ZoneAlarm Ücretsiz Antivirüs ve Güvenlik Duvarı Ücretsiz İndir ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

ZoneAlarm Ücretsiz Antivirüs ve Güvenlik Duvarı ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ZoneAlarm güvenlik duvarı ve antivirüsü birleştirdiği ücretsiz ürünü ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall ile karşımızda. İki ayrı programı kurmak yerine tek bir programla bilgisayarınızı yormadan daha güçlü bir güvenlik sağlamak elinizde. İnternette öngöremediğimiz tehditleri engelleyen güvenlik duvarı ve her bilgisayarda olması gereken antivirüsü birleştiren ürün bilgisayar performansını düşürmeden çalışıyor. Programın Öne Çıkan Özellikleri

Antivirüs ve anticasus motoru: Virüs, truva atı, casus yazılım, solucan, bot ve fazlasını engelleyerek güvenliğinizi sağlar.
2 yönlü güvenlik duvarı: İnternetten gelen tehditleri önlemekle kalmaz bilgisayara sızan tehlikeli yazılımların dışarı bilgi sızdırmasını engeller.
Uygulama kontrolü: Programların tehditkar hareketlerini önler ve şüpheli durumlarda çalışmasını durdurarak sizi uyarır. Bulut tabanlı altyapısı sayesinde bilgisayarı yormadan çalışan uygulamaları sürekli takip eder.
Kimlik hırsızlığı koruması: Kimlik ve finansal bilgilerin güvende olmasına yardımcı olur. Sizden habersiz bu bilgilerin arka planda kaydedilip gönderilmesini önler. 
Çevrimiçi yedekleme: 5 GB’lık ücretsiz alanına müzik, fotoğraf, doküman yedeklemesi yaparak olası kayıplardan sizi korur.
İndirme koruması: İndirilen dosyaların güvenilirliğini sorgulayarak kontrol eder. Böylece zararlı dosyalar çalıştırılmadan temizlenir.
Otomatik ayarlar: Program optimize edilmiş ayarlarıyla kullanıcıya yük olmadan en iyi şekilde çalışır. Dilerseniz bu ayarları değiştirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver