Zombi İyileştirme Oyunu Ücretsiz İndir Zombiepox Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Zombi İyileştirme Oyunu Zombiepox Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Zombiepox Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük bir oyun olan Zombiepox ile eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Eğlenceli müzikleri, seslendirmeleri ve eğlenceli görüntüleri ile kısa bir süre için bile olsa kafanızı boşaltmak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Mezarlıkta dolaşan insanlar ve bu insanları zombiye çevirmeye çalışan zombiler arasında kalmış olan karakterimiz elindeki beyinleri zombilere fırlatarak onları tekrar normal insan haline dönüştürmeye çalışıyor. İlk bakışta kolay gözükebilir ancak zombilere fazla yaklaşmanız zombiye dönüşmenize sebep olabilir. Eğer zombiye dönüşürseniz ve yerde sizin fırlattığınız bir beyin varsa ona doğru hemen koşun yoksa oyun sona erer. Ancak belirtmek gerekir ki zombi olduğunuzda yön tuşları tam terse göre hareket ediyor. Ve bu da düzgün gitmeyi oldukça zorlaştırıyor.

Yön tuşları ile yönlendirdiğiniz karakterin beyin fırlatmasını ise “boşluk” tuşu ile yapabilirsiniz. Ayrıca “m” tuşu ile de tüm haritaya bakabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver