Zihin Haritaları ve Şema Oluşturma Programı Ücretsiz İndir XMind Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Zihin Haritaları ve Şema Oluşturma Programı XMind Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda XMind isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

XMind programı öğrenciler, iş adamları, projeler üzerinde çalışanlar ve fikirlerini organize etme ihtiyacı olanların kullanabilecekleri kaliteli bir zihin haritası, şemalama programı.

Sade ve kullanıcı dostu arayüzüyle pek çok benzer programı geride bırakan XMind beyin fırtınalarınızı organize etmenizi, farklı dosyalar halinde kaydetmenizi ve ses notları da ekleyebilmenizi sağlıyor.

Sadece zihin haritası değil, Gannt şeması, Fishbone şemaları ve pek çok diğer şemayı da rahatlıkla oluşturabileceğiniz program yaratıcılığınızı kullanmanıza da izin veriyor.

İçerisinde minik bir web tarayıcı da barındıran program bu sayede şemalarınızı oluştururken internetten de hızlıca faydalanmanızı amaçlıyor.Eğer fikir yönetiminizi kolayca gerçekleştirmek istiyorsanız bu programı denemenizi öneriyorum.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver