zayıflatan tuzlar-termal sauna zayıflama tuzu ve tuzları Hakkında Bilgi

Aşağıda zayıflatan tuzlar-termal sauna zayıflama tuzu ve tuzları ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

zayıflatan tuzlar-termal sauna zayıflama tuzu ve tuzları
Zayıflatan Termal Sauna Şort

Kilo veremedim diye üzülenler zayıflamak için vakit ayıramayanlar. Kalça ve göbek bölgesindeki fazla yağlardan şikayetçi olanlar kısa sürede etki edebilecek güvenilir ve sağlıklı yöntem arayanlar.İşte aradığınız ürün!

Kalça ve göbek bölgesindeki fazla yağlardan şikayetçi olanlar ve sağlıklı yöntem arayanlar için uygun bir çözüm.

Kilo veremedim diye üzülenler zayıflamak için vakit ayıramayanlar. Kalça ve göbek Bölgesindeki fazla yağlardan şikayetçi olanlar kısa sürede etki edebilecek güvenilir ve sağlıklı yöntem arayanlar. İşte aradığınız Termal Sauna Şort
Termal Sauna Şort

Termal Sauna Şort giyildiği andan itibaren 10 dk içerisinde faydali etkisi baslar.

Kalça ve göbek bölgesindeki fazla yağlardan şikayetçi olanlar ve sağlıklı yöntem arayanlar için uygun bir çözüm.

Sauna sort giyildiginde etkisini göstermeye baslar ve bünyeye göre degismekle birlikte 2-3 haftada etkili sonuçlar elde etmenize yardimci olur.

Termal Sauna Şortu ister spor yaparken, ister günde 3-4 saat üzerinde taşıyın ya da isterseniz sadece uyurken kullanın.

ETKİ MEKANİZMASI

Termal sauna şort doğal hareketler esnasında vücudun oluşturduğu ısıyı tutup yükselterek fizyoterapik mikro masaj ve deri altında sauna etkisi meydana getirilmesinde faydalıdır.

Bu sayede hızlanan kan dolaşımını meydana getirdiği sirkülasyon yağlı ve selülitli dokulara fazla miktarda oksijen ulaşmasına yardımcı olur,

termal tuzun yoğun ödem çözücü özelliği ile selülit ve yağ dokularının yanına ulaşan fazla miktarda oksijen yağ ve selülitleri hızlı bir biçimde enerjiye dönüştürüp yakarak özellikle kalça, göbek ve bel bölgesinde yoğun bir incelmeyi selülitlerin giderilmesini cildin narin ve pürüzsüz bir hale gelmesine yardımcı olur

TERMAL SAUNA TUZ

Tuzluluk oranı 30 (okyanuslardan 7 kat fazla) olduğu için 11 tür bakteri dışında canlı barındırmayan ve deniz seviyesinin yaklaşık 400 metre altında olan Lut Gölü insanlık tarihine tanıklık etmiş, din kitaplarında yer almıştır.

Yüzyıllardır şifalı olduğuna inanılan, dipten alınan çamuru ile insanların şifa aradığı Lut Gölü suyu ve dip çamuru barındırdığı magnezyum klorürür, sodyum, kalsiyum, potasyum, bromür, sülfatlar, ve karbonatlar ile sedef hastalığının tedavisinde de kullanılmaktadır.

Kullanım

Gün içerisinde veya uyku esnasında 3-4 saat kullanmalısınız. Termal Sauna Şort’unuzun çok sıkı olmamasına lütfen dikkat ediniz. Kullanım süresince en az gün aşırı duş alınmasına ve özellikle termal şortun giyildiği bölgelere yumuşak bir kese ile oval hareketlerle masaj yapılmasına dikkat edilmelidir.

Termal tuzun kullanımı

Bir çay bardağı suyun içine bir tatlı kaşığı tuzu ekleyerek tuzu eritiyoruz,daha sonra tuzlu suyu zayıflamak istediğimiz bölgeye sürerek suyun kurumasını bekledikten sonra şortu giyiyoruz.

Termal Sauna Şort Kullanma Talimatları

Termal Sauna Şort®’u kirlendiğini hissettiğinizde ılık suyla elde beyaz sabunla yıkaya bilirsiniz.

– Her gün yıkamak gibi bir zorunluluğu yoktur,
– Kesinlikle makinaya atmayınız.
– Elde ve beyaz sabun ile yıkayınız,
– Termal Sauna Şort yapısı itibari ile size yıllarca hizmet verebilecek bir üründür.
– İstediğiniz ölçüye indikten sonra yıkayıp iyice kuruttuktan sonra kaldırabilir, ihtiyaç duyduğunuzda aynı etki ile tekrar kullanabilirsiniz.
– Şık ve narin tasarımı, kaliteli yapısı ve kolay kullanımı ile Termal Sauna Şort tatilde, denizde, havuzda, yolculukta, yürüyüşte, işyerinde, evde ve özellikle uyurken bile zayıflayamanıza yardımcı olacaktır.

 • Kalça ve göbek bölgesindeki fazla yağlardan şikayetçi olanlar ve sağlıklı yöntem arayanlar için uygun bir çözüm.
 • Zayıflama şortu giyildiğinde etkisini göstermeye başlar ve bünyeye göre değişmekle birlikte 2-3 haftada etkili sonuçlar gözlenir.
 • Thermal zayıflama şortu ister spor yaparken, ister günde 3-4 saat üzerinde taşıyın ya da isterseniz sadece uyurken kullanın.
 • ETKİ MEKANİZMASI: Thermal zayıflama şortu doğal hareketler esnasında vücudun oluşturduğu ısıyı tutup yükselterek fizyoterapik mikro masaj ve deri altında terleme etkisi meydana getirir.
 • Bu sayede hızlanan kan dolaşımını meydana getirdiği sirkülasyon yağlı ve selülitli dokularda fazla miktarda oksijen oluşmasını sağlar, böylelikle kalça, göbek ve bel bölgesinde yoğun bir incelmeyi selülitlerin giderilmesini cildin narin ve pürüzsüz bir hale gelmesini sağlar.
 • KULLANIM TALİMATI
 • YIKAMA : Ilık sabunlu su ile elde, her ihtiyaç duyduğunuzda yıkayabilirsiniz.
 • Her gün yıkanmasına gerek yoktur. Makinada yıkamayınız.
 • KULLANIM : Gün içinde veya uyku esnasında 3-4 saat kullanmalısınız. Thermal Zayıflama Şortunuzun çok sıkı olmamasına lütfen dikkat ediniz. Kullanım süresince en az gün aşırı duş alınmasına ve özellikle thermal zayıflama şortun giyildiği bölgelere yumuşak bir kese ile oval hareketlerle masaj yapılmasına dikkat edilmelidir.
 • ZAYIFLATAN TUZUN KULLANIMI

  Bir çay bardağı suyun içine bir tatlı kaşığı tuzu ekleyerek tuzu eritiyoruz,daha sonra tuzlu suyu zayıflamak istediğimiz bölgeye sürerek suyun kurumasını bekledikten sonra şortu giyiyoruz.

  Sponsorlu Bağlantılar
 • Cevap Ver