Zayıflama İlaçları Kullanmak Doğru mu?

ZAYIFLAMAK İÇİN İLAÇ KULLANMAK:

Fazla kilolarımızı atmak için kesinlikle ilaç kullanmamamız gerekir. Bizim burada asıl üzerinde duracağımız, kış aylarında alınıp yazın atılması istenen ve birkaç kiloyu geçmeyen fazlalıklardır, öğütlere ve önerilere özenle uyduğumuzda kısa sürede amacınıza ulaşmanız mümkündür. Şişmanlık dediğimiz aşırı fazla kilolardan kurtulmak ise, daha sabırlı ve uzun bir süre ister.

Sponsorlu Bağlantılar

Gerek şişmanlıktan, gerek birkaç fazla kilodan sağlıklı biçimde kurtulmanın yolları vardır. Ama bizim size tavsiye etmeyeceğimiz tek yol ilaçla zayıflamaktır. Siz siz olun, sakın ilaçla zayıflamaya kalkışmayın. Alacağınız ilaçlar belki kısa sürede sizi fazla kilolardan kurtaracakır, ama özellikle sinirsel yönden birtakım hastalıkları da başınıza musallat edecektir.

Önce şunu da unutmayınız ki, ilaçla sağlanan zayıflama geçicidir. İlacı bıraktıktan bir süre sonra,yeniden ve hızla şişmanlarsınız. İlaçla zayıflayanlarda gece uykusuzlukları görülür. Belirgin bir yorgunluk ve moral bozukluğu içine sürüklenirsiniz.

Zayıflama ilaçlarını kullandıktan bir süre sonra, çeşitli sinirsel hastalıklar yakanıza yapışır. Uzun sözün kısası, ilaçla zayıflama yolu sağlıklı bir yol değildir.
Aramalar: zayıflama ilaçları işe yarar mı, kilo vermek için zayıflama hapı kullanmak doğru mudur, zayıflama ilacı kullanmanın riskleri var mıdır

Sponsorlu Bağlantılar:

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver