Zararlı Yazılımlardan Korunma Programı Ücretsiz İndir Norton AntiBot Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Zararlı Yazılımlardan Korunma Programı Norton AntiBot Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Norton AntiBot isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Norton AntiBot, bot’lara karşı gelişmiş ve gerçek zamanlı bir koruma sunmaktadır. Çevrimiçi suçlar ve kimlik hırsızlarına karşı kullanılabilen AntiBot ile artık bilgisayarınıza giren zararlı yazılımları anında engelleyebileceksiniz. Yeni nesil bir güvenlik çözümü sunan AntiBot’ta olağandışı eylemler gerçekleştiren yazılımlar anında tespit edilir ve sistemden silinir. İzinsiz girişleri farkederek anında tespit edip karantinaya alabilen AntiBot sayesinde artık hacker’ların sisteminizi ele geçirmesi çok zor. Bilgisayarınız çalıştıkça sistemin bir parçasıymış gibi çalışan AntiBot ile artık çevrimiçi tehlikelerden çok uzak olacaksınız.

Aktif davranışsal analiz sistemi ile çalışan AntiBot sistemde tarama yapmaz. Ancak herhangi bir beklenmedik davranışa yeltenen yazılım varsa bu yazılımı anında size bildirir veya sizin tercihinizle karantinaya alır.

Sisteminizi aktif olarak denetleyerek bilgisayarınızın 7/24 korumada olmasını sağlar. Bot, malware ve bu tip zararlı yazılımların birlikte çalıştığı diğer zararlı yazılımları tespit edip siler. Ayrıca bu yazılımların yükleme dosyalarını ve kayıt girdilerini de siler. Bu sayede tekrar yüklenmelerine olanak tanımaz.

Sistem kaynak kullanımına etkisi çok azdır. Sistemi yavaşlatmadan çalışır. Bu sayede normal bir şekilde bilgisayar kullanımına devam edebilirsiniz. Zararlı yazılımları Windows işletim sisteminin dip noktalarına kadar girmiş olsalar bile bulur ve temizler.

Önemli! Norton AntiBot, antivirüs programları ile birlikte çalışabilmektedir. Ayrıca bilgisayarınıza zararlı yazılımlar bulaşmışsa AntiBot bunları menüsünde göstermektedir. Ancak sistem dosyalarının içine bulaşmış zararlı yazılımlar var ise onları karantinada tutmanız silmenizden daha yararlı olacaktır. Çünkü bu sistem dosyalarını yedeklerini almadan silmek bilgisayarınızın çalışamaz duruma gelmesine sebep olabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver