Zararlı Web Sitelerini Tanıyarak Engeller Ücretsiz İndir McAfee SiteAdvisor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Zararlı Web Sitelerini Tanıyarak Engeller McAfee SiteAdvisor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda McAfee SiteAdvisor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

McAfee SiteAdvisor zararlı sitelere girmenizi engelleyen ve sizi tehdit derecesine göre farklı şekillerde uyaran bir yazılım. Program kendi belirlediği sarı, yeşil ve kırmızı uyarı renkleriyle sizi farklı tehditlere karşı uyarıyor. Bunun dışında program anlık mesajlaşma ve e-postadan gelebilecek tehditlere karşı da etkili. Online bankacılık ve alışverişlerinizde yaşanabilecek kimlik hırsızlıklarına karşı da en etkili çözümü McAfee SiteAdvisor sunuyor.

YEŞİL RENK: Siteyi test ettik ve önemli bir sorunla karşılaşmadık.SARI RENK: Dikkat: Testlerimiz, bazı küçük güvenlik veya rahatsızlık sorunları olduğunu gösteriyor. Bu, geçmişte güvenlik sorunları olan (doğrudan veya kurumsal ilişkileri nedeniyle) siteler için de geçerlidir.KIRMIZI RENK: Otomatik testlerimiz ve/veya yaptığımız el ile analiz, bu siteyi kullanmadan önce dikkate almanız gereken bazı ciddi sorunlar olduğunu gösteriyor. (Site bize çok miktarda spam nitelikli e-posta veya bir yüklemeyle birlikte paketli reklam yazılım gönderdi ya da kötü uygulamaları olduğu bilinen bir şirketle iş ilişkisi var)

Google, Yahoo!, MSN, AOL veya Ask.com gibi popüler arama motorları kullanılırken, SiteAdvisor’ın güvenlik derecelendirmeleri arama sonuçlarının yanında görüntülenir.Riskli web sitelerini engeller: Gezinme sırasında, tarayıcınızın araç çubuğundaki küçük düğmenin rengi SiteAdvisor’ın güvenlik sonuçlarına göre değişir.Gelişmiş phishing koruması kimliğinizi çalmaya çalışan hileli sitelerden uzak durmanıza yardımcı olur.Popüler e-posta ve anlık ileti uygulamalarındaki bağlantıların güvenliğini denetler ve sizi olası tehlikelere karşı önceden uyarır.Uyarılar size tehdit oluşturan Web siteleriyle ilgili bilgi verir.Veritabanı denetimi ve gerçek zamanlı analiz, kişisel bilgilerinizi ve Phishing koruması: Kimliğinizi çalmaya çalışan dolandırıcı siteleri tanımlamanıza yardımcı olur.Parola korumalı ayar, nerede görüntülenirse görüntülensinler, tehlikeli `kırmızı´ siteler ve yüklemelerle kırmızı etkileşimi devre dışı bırakmanıza olanak verir.Her sitenin ayrıntılı test sonuçları size yalnızca tek tıklatma uzaklığındadır.E-posta ve anlık iletileri tarar.Diğer güvenlik yazılımlarıyla birlikte çalışır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver