Zararlı virüslerden en iyi koruyan güvenlik programı (antivirüs)

Bilgisayarınızı hackerlardan korumak için hangi güvenlik yazılımına güvenirsiniz? Kaspersky, Eset Smar Security, Norton gibi en popüler olanlarına mı? Peki ya en iyisi bunların dışında biriyse? Adını çok duymamış olabilirsiniz fakat  F-Secure Client Security güvenliğinizi en üst seviyede sağlayacağını belgeleriyle kanıtlıyor.

Art Sistem’in dağıtıcısı olduğu F-Secure Client Security, AV-Test tarafından 2011 yılının en iyi koruma ödülüne layık görüldü. Uç testleri başarıyla geçen F-Security Client Security, bilgisayarınızı zararlı virüslerden koruduğunu sağlam belgelerle kanıtladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Bağımsız test kuruluşu AV-Test tarafından “2011 yılı en iyi koruması ödülü”nü kazanan F-Secure Client Security, tüm uç nokta testlerini geçerek açık ara farkla rakiplerini geride bıraktı ve en iyi korumayı sağladı.

Performansı ile endüstriyel standarları belirleyen en etkin ant-virüs ürünü olduğunu kanıtlayan F-Secure Client Security, çeşitli zararlı yazılımlar kullanılarak ve yazılımların tüm fonksiyonları ele alınarak test edildi.

Bilgisayar veya akıllı telefon kullandığınız esnada online dünyada güvende olmanıza ve korunmanıza yarayan F-Secure Client Security, önemli dosyaları yedeklemenize ve paylaşmanıza imkan sağlıyor. Hizmetleri dünya üzerinde 200’den fazla operatör, milyonlarca ev-iş yeri kullanıcısı tarafından tercih edilen, otoriteler tarafından en iyi anti-virüs ürünü seçilen F-Secure Client Security, Türkiye’de teknolojiyle hayatı kolaylaştırılan Art Sistem tarafından dağıtılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

Cevap Ver