Zaman Yönetimi Oyunu Ücretsiz İndir Kurtarma Timi 2 Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Zaman Yönetimi Oyunu Kurtarma Timi 2 Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kurtarma Timi 2 Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer bir yerlerde bir felaket ya da bir olay varsa kurtarma timi olay yerine her zaman yakındır ve göreve hazırdır. Felaketlerin sonrasında hayatları kurtaran gizli kahramanlar Kurtarma Timi serisinin en yeni oyunu Kurtarma Timi 2 ile birlikte bizleri birbirinden heyecanlı ve zor görevler bekliyor olacak. Kasırga, deprem, sel hiçbiri fark etmez Kurtarma Timi iş başında asla hata yapmazlar, çünkü en küçük hata yeni bir felakete yol açar.

Coşkulu çalışma tarzları ve hareketli tavırları ile onlar gerçek bir kahraman. Depremlere karşı yapılacak en hızlı tedbirleri al, diğer yaşanan felaketler içinde hastaneleri tekrar inşa et hasta ve yaralıları en hızlı şekilde yetiştir. Petrol kazıları yaparak ekonomik açıdan zenginlemeye çalışın.

Kurtarma Timi’nin tek amacı kurtarmak değil elbette, felaketler sırasında bizlere kolaylık sağlayacak araç ve yapıları geliştirmekte Kurtarma Timi’nin ana görevleri arasında yer alıyor. En sağlam binaları inşa edin ve güçlü köprüler ile yolunuzu açın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver