Yüzdeki Siyah Noktalara Doğal Çözüm – Akne Temizleme

Son Arananlar:burundaki siyah noktalar, siyah noktadan nasil dogal yolla kurtulunur, siyah nokta doğal çözüm, iç gösteren gözlük oyunu, siyah noktalara dogal cozum, yüzdeki siyah noktalara evde çözüm,Siyah noktalardan nasıl kurtulunur doğal çözümler, siyah noktalardan nasıl kurtulur, yuzdeki siyah noktalari temizleme bandi, Siyah noktalardan nasıl kurtulurur, siyah noktalari temizleme işlemi,vucuttaki siyah noktalardan nasıl kurtulunur, yüzdeki siyah noktaları doğal temizleme, vücuttaki siyah noktalardan nasilkurtulunur

Siyah nokta akne tedavisi doğal çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

Yüzünüzde oluşan siyah noktalar, asıl adıyla aknelerden kurtulmak için doğal çözümler mevcuttur.

Derideki yağ ve ter salgılayan gözeneklerin dışarıdan gelen kir veya vücut ölü derisiyle tıkanmasıyla siyah noktacıklar (akne) oluşmaktadır.

Aknelere Doğal Çözüm:

Sponsorlar

Orta boy bir tencerede su kaynatınız. Bu suyu bir kova veya leğene dökünüz. Bir havluyu başınıza örterek, yüzünüzü kova veya leğenden gelen su buharına tutunuz. Bu sayede buhar yüzünüze nüfuz ederek gözenekleri genişletecek, kir ve yağın yumuşamasını sağlayacaktır. Buhara tutma esnasında parmak uçlarınızla siyah noktaların olduğu bölgeye hafif hahif masaj yapınız. Bu işlemi tamamladıktan sonra yüzünüzü soğuk suyla durulayınız. Ardından krem sürerek cildinizi nemlendiriniz.

Not: Bu işlemi bir kez yaparak siyah noktalardan kurtulamazsınız. Bu işlem haftada 2-3 kez tekrarlayarak hem yeni siyah noktaların oluşmasını önlemiş olursunuz hem de eski siyah noktalarınızda azalma sağlarsınız.

Dikkat: Bu işlemi yapmak tehlikeli olabilir. Doktorunuza danışmadan uygulamayınız. 18 yaşından küçüklerin yapması uygun değildir.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver