yuzdeki lekeler icin sogan suyu elma sirkesi iyi gelirmi Hakkında Bilgi

Aşağıda yuzdeki lekeler icin sogan suyu elma sirkesi iyi gelirmi ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Elma Sirkesi ve soğan suyu, başlıbaşına 2 ayrı mucize. Bir du bu iki mucize birleşirse… Neler olur tahmin edin. Bu iki doğal mucizenin birleşimi ile, ciltte oluşan güneş lekeleri ve yaşılılık lekeleri için oldukça iyi bir sonuç alınabilir.

GEREKLİ MALZEMELER :
* 2 çücük soğan,
* 1/2 çay bardağı elma sirkesi,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Soğanların suyunu çıkarın. Elma sirkesinin içerisine karıştırın. Hazırlamış olduğunuz bu doğal losyonu, akşamları cildinize sürü. Dilerseniz 30 dak bekletip, ılık su iel yıkayın. Dierseniz, sabaha kadar cildinizde bırakıp, sabah ılık su ile yıkayın.
Bu uygulamayı, 2-3 günde 1 defa, cilt lekeleriniz kaybolana kadar tekrarlayın.

Diğer bir alternatif tarif:

Cilt lekelerine elma sirkesinin iyi geldiğini bilmeyen yoktur desem de bu zamana kadar cilt problemleri yaşamamış kişilerin bu konuda bilgisi olmayabilir. Elma sirkesi cilt lekelerine ve yaşlılık lekelerine gerçekten iyi gelmekte ve bu lekelerin gitmesi için olumlu etkiler yapmaktadır. Elma sirkesinin cilde faydalarını bilen bir çok insan elma sirkesini kullanmakta ve bu insanların neredeyse hepsi memnun kalmakta.

Soğan suyunun cilde faydaları sirke suyu gibi yüksek etki eder. Soğan bir çok hastalığa iyi gelmenin yanında kanser riskini de azaltır. Soğan kullanan kişilerin yumurtalık, gırtlak, bağırsak gibi kanserlere yakalanma riski kullanmayan kişilerden daha az olduğu bilinmektedir. Ayrıca zehirli maddelerin kokusunu alır. Soğan suyunun cilde faydaları olduğu aşina bir konudur.

Bu iki yararlı elma sirkesi ve soğan suyunun birlikte çalışması sonucunda muhteşem bir cilt lekesi sökücüsü oluşur.

Lekeler için elma sirkesi kullanan insanlar vardır. Bu yanlış bir davranış değildir. Çünkü lekelere elma sirkesi iyi geldiği bilinmektedir. Cilt lekeleri için elma sirkesi ve soğan suyu kullanmanın hiçbir yan etkisi yoktur. Elma sirkesi soğan suyu gibi cilt lekelerini söken bitkisel kaynaklı çözümlerden çekinmemenizi söyleyebilirim.

Bu müthiş ikiliyi bir araya getirmek için gerekli malzemeler
2 adet soğan
Yarım çay kaşığı elma sirkesi

Hazırlanışı
Soğanların suyunu sıkın ve elma sirkesi ile karıştırın

Kullanımı
Bu karışımı cildinize uygulayın. En az 30 dk bekletin. Yüzünüzde max 1 gün tutun.

sayfa etiketleri: elma sirkesi, sogan suyu, cilt bakimi, cilt lekesi, cilt lekesine bitkisel cozum, cilt lekeleri, cilt lekelerini gecirmek

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver