Yüz Ütüleme, Yüz Ütüleme Estetiği, Yüz Ütüleme İşlemi

yüz ütüleme nasıl bir işlem, yüz ütüleme nasıl yapılır, yüz ütüleme ne demek, yüz ütüleme yöntemi

Yüz ütüleme nedir?

Yüz bölgesinde kırışıklık, sünme ve sarkma gibi problemlerin ameliyatsız bir şekilde gerdirilmesi ve cildin daha genç görünmesi için uygulanan bir işlem olan yüz ütüleme, radyo frekans dalgaları kullanılarak yapılan bir tedavi metodudur. Hem zararsız, hem güvenli hem de kesin sonuca ulaştıran yüz ütüleme işlemi günümüzde sıklıkla uygulanmakta ve sonuçları yüz güldürücü olmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüz ütüleme yöntemi

Yüz ütüleme işlemi sadece yüz bölgesinde ki deformiteleri gidermek amacıyla değil, bölgesel yağlanma, kalça, göbek ve basen bölgesindeki yağlarında radyofrekans ile eritilmesinde kullanılan bir işlemdir. Ameliyatsız bir işlem olan yüz ütüleme tekniğinde amaç, cildin yarım cm kadar altında olan kolajen madde üreten mezoderm hücreleri uyarmaktır. Böylece yeni kolajen üretimi sağlanmış ve yüz olduğundan daha genç bir görünüme kavuşturulmuş olur.

Yüz ütüleme tekniği tek seanslık bir uygulamadır. Yüz, gıdı ve boyun bölgesinde husule gelen deformiteler bu teknik sayesinde sadece 1 seansta giderilmektedir. Yanak sarkması, kol sarkması, popo sarkması gibi sorunlarda yüz ütüleme tedavisi ile giderilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver