Yüz Ütüleme Nedir Nasıl Yapılır-Yüz Ütüsü Fiyatları Kadınlar Kulübü Hakkında Bilgi

Aşağıda Yüz Ütüleme Nedir Nasıl Yapılır-Yüz Ütüsü Fiyatları Kadınlar Kulübü ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüz Ütüleme Nedir Nasıl Yapılır-Yüz Ütüsü Fiyatları Kadınlar Kulübü
yüz ütüleme fiyatları nedir

yüz ütüleme fiyatları nedir

Yüz ütülme, özellikle ameliyatsız yüz gerdirme amacıyla uygulanan ve radyofrekans dalgaları kullanılarak icra edilen bir yüz gerdirme ve cilt gençleştirme yöntemidir. Radyo frekans dalgalarının cilt gençleştirme ve ciltteki kırışıklıkları tedavi etme amacıyla uzun zamandan beri kullanıldığını biliyoruz. Yüz ütüsü adı verilen teknik ise radyo frekansla cilt esttiğini sağlayan en zararsız, en güvenli ve sonuçları en kesin veren estetik operasyonlardan bir tanesidir.

Yüz Ütüsü Nedir?

Yüz ütüsü ameliyatsız bir cilt gençleştirme ve bölgesel zayıflama yöntemidir. Yüz ütüleme sadece kırışıklık tedavisi, sarkma ve gevşemeleri tedavi etmek amacıyla değil, bölgesel yağları eritmek ve göbek, kalça, basen gibi bölgelerdeki yağları radyo dalgaları ile eritmek amacıyla da kullanılmaktadır.

Yüzde kırışıklık, yaşlanma, sünme veya sarkma olan bölgelere odaklanan radyo frekans dalgalarının açığa çıkardığı ısı dalgalarının cildin kolajen madde salgılamasını teşvik ettiği bilimsel olarak ispatlanmış ve bu kuraldan yola çıkılarak günümüzde bir çok değişik estetik cilt gençleştirme tekniği geliştirilmiştir. Yüz ütüleme tekniğinde cildin yarım cm kadar altında olan kolajen madde üreten mezoderm hücreleri uyarılmaktadır. Bağ doku da adı verilen bu hücreler, radyofrekans dalgalarının (ultrason dalgaları da denilebilir) oluşturduğu ısı nedeniyle yok olan kolajen madde yerine yeni kolajen üretimine başlamakta ve kısa sürede cildimiz daha genç ve gergin bir hal almaktadır.

Özellikle yaşlanma ve yer çekimi nedeniyle ciltte görülen sarkmalar ve gevşemeler yüz ütüsü yöntemi ile tedavi edilebilmektedir. Ameliyat yapılmadan cildi sıkılaştıran radyofrekans-endolift yöntemi genellikle tek bir seans uygulaması biçiminde tatbik edilmektedir. 1 seans uygulanan ve bir seanslık uygulamanın yüzde, gıdıda ve yanaktaki sarkmaları geçirmesi için gayet yeterli olabildiği yüz ütüsü yöntemi seansı 5000 tl civarında bir fiyata malolmaktadır.

Yüz ütüleme nerede yapılır?

Yüz ütüsü profesyoneller elinde özel hastanelerde ve cilt bakım güzellik merkezlerinde yapılabildiği gibi, yüz ütüleme aleti adı verilen evde yüz ütüleme yöntemi ile de tatbik edilebilmektedir. Yüz ütüleme endolift yöntemi sadece yüz ve boyun bölgelerindeki sarkmalar için değil, kol sarkması, popo sarkması ve göbek sarkması için de kullanılabilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver