Yüz Gerdirme Maskesi ve Yüz Gençleştirme Bitkisel Maske Tarifi Suna Dumankaya Hakkında Bilgi

Aşağıda Yüz Gerdirme Maskesi ve Yüz Gençleştirme Bitkisel Maske Tarifi Suna Dumankaya ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüz Gerdirme Maskesi ve Yüz Gençleştirme Bitkisel Maske Tarifi Suna Dumankaya

Yüzümüz zamanla genç ve gergin halini kaybetmektedir. Bunun en önemli nedeni ise yaşlanma, yerçekimi, günlük hayatta vücudumuza giren toksinler ve güneşin zararlı ışınlarıdır. Yüzümüzü gerdirmek ve gençleştirmek için estetik bir takım yöntemlerin yanında cilt maskeleri de işe yaramaktadır. Yüzümüzü germek için Suna Dumankaya’nın bitkisel maske formülleri ise özellikle hanımlar arasında oldukça büyük bir kullanım yaygınlığına ve popüleriteye sahiptir. Şimdi sizlere Suna Dumankaya’dan cilt bakımı ve yüz gerdirme maskesi tarifi vereceğiz.

Derya Baykal’ın sunduğu Deryalı Günler programına katılan Suna Dumankaya kırışıklıkları ve lekeleri gideren, cildi tazeleyen, yüzü toparlayıp gerginleştiren maske tarifini açıkladı.

Malzemeler:

• 1 çorba kaşığı ezilmiş yaban mersini
• 2 çorba kaşığı beyaz kil
• 1 çorba kaşığı soya yağı
• 1 çorba kaşığı bal

Hazırlanışı :

Öncelikli olarak cildinizi temizleyiniz. Daha sonra malzemelerin tamamını bir kaba koyunuz ve kabın içinde iyice karıltırınız. Sonrada bu karışımı cildinize maske şeklinde uygulayın.

Maskenin cildinize 25 dakika etki etmesini bekledikten sonra önce sıcak su ile hafifçe ıslattığınız havlu ile cildinizi temizleyiniz. Daha sonra yüzünüzü soğuk su ile yıkayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver