Yüz Değiştirme Ücretsiz İndir FaceDub Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yüz Değiştirme FaceDub Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FaceDub isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FaceDub yazılımı yaratıcı olmayı seven,resimlere ilgi duyan tüm kullanıcıların ilgi duyduğu güzel bir program.Kendi yüzünü beğendiği kişilerin yerine koymak isteyen veya eğlence için animasyonlar hazırlamak artık çok basit.

Programla birsürü resim oluşturabilirsiniz.Bu resimleri bloglarınızda veya space de kullanabilirsiniz.Programın üretici sitesinde oluşturulan bir yaratıcılık sergisi bile var.Yaptığınız fotomontajları burada sergileyebilirsiniz.

Özellikler sadece bununlada sınırlı değil.Kendi tasarımlarımızı isterseniz günlük hayatta sürekli kullandığımız nesnlerin üzerine konulabilir şekilde de tasarlayabilirsiniz.Örneğin;kendi grubunuzun veya bir ekibin flamasının resimlerini program sayesinde tekrardan yaratıcı biçimde oluşturabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver