Yurtiçi Kargo Android Uygulaması Ücretsiz İndir Yurtiçi Kargo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yurtiçi Kargo Android Uygulaması Yurtiçi Kargo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yurtiçi Kargo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yurtiçi Kargo‘nun Android için hazırladığı uygulamayla hem kargo işlemlerini yapabilir hem de özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Eski, yeni tüm gönderilerinizi takip edebileceğiniz uygulamayla özel kampanya ve duyurulardan da haberdar olabiliyorsunuz. Harita üzerinde konum bilgisi, şubelerin iletişim bilgileri ve hizmetlerle ilgili bilgilere erişebildiğiniz servis sayesinde kargonuzun bulunduğunuza yerden alınması için talepte de bulunabilirsiniz. Ayrıca size en yakın şube için kroki çizdirerek kolay ulaşım sağlarsınız.Yurtiçi Kargo aracıyla gönderdiğiniz kargonun nerede olduğunu, teslim edildiyse kime, ne zaman teslim edildiğini de uygulamayla sorgulatabilirsiniz. Kargo fiyatlarıyla ilgili tahmini bilgiler de alabileceğiniz uygulama aracılığıyla şube bilgilerini SMS yoluyla istediklerinize iletebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver