Your Uninstaller Program Kaldırma Programı Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Your Uninstaller! kurulduktan sonra Windows’un Add/Remove Programs (Program Ekle/Kaldır) uygulamasının yerini alan, gelişmiş özelliklere sahip birprogram kaldırma programıdır.

Birçok program kurarken bilgisayarınıza yüklediği dosyaları kaldırdığınızda silmiyor, dosyaların ve bilgisayarınıza yaptıkları kayıtların bir çoğunu oldukları gibi bırakıyorlar. Kaldırılmayan bu DLL kütüphaneleri, gereksiz dosyalar, Kayıt Defteri’ni şişiren bir sürü gereksiz girdi bir süre sonra bilgisayarınızın performansını düşürüyorlar. Daha kötüsü az evvel kurduğunuz bir programı kaldırmaya çalıştığınızda karşılaştığınız “XXX dosyası eksik ya da hatalı. Program kaldırılamadı…” benzeri hatalar. Programı tekrar kurar, tekrar kaldırmayı denersiniz o bile işe yaramaz. Son derece sinir bozucu, hatta kabul edilemez bir durum. Fakat çare yok… Tabi eğer Your Uninstaller!’dan haberiniz yoksa!

Sponsorlu Bağlantılar

Your Uninstaller! tamamen program kaldırma sorunlarıyla ilgili olarak geliştirilmiş bir uygulamadır. Sadece hangi programın kaldırılacağını seçin ve o programla ilgili herşey sadece birkaç tıklama ile bilgisayarınızdan silinsin. İstemenmeyen dosyaları kaldırarak bilgisayarınızın hem temiz hem de stabil çalışmasını sağlayan Your Uninstaller! ek olarak deneyimli kullanıcılar için birçok gelişmiş seçenek de içeriyor.

Programın ana özellikleri:

  • Bozuk/yanlış kurum kaldırma uygulamalarını tek tıklama ile onarma.
  • Bir programı kaldırdıktan sonra o programa ait ve kullanılmayacak olan dosya ve kayıtları tarama.
  • Kaldırmaya çalıştığınızda hata veren, “dosya kullanılıyor” benzeri mesajlar çıkaran programları kaldırabilme.
  • Sisteminizi temiz ve stabil tutmayı sağlayacak araç paketi.
  • Başlangıçta çalışan programlar listesini düzenleyebilme
  • Geçici dosyaların bulup temizleme
  • IE Bağlam Listesi Temizliği
  • Casus yazılımları bulup temizleme

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver