Yeşim Alıç resimleri Yeşim Alıç kim Yeşim Alıç boyu

Yeşim Alıç boyu,

 

Bu biyografi yazımız da dizi ve sinema oyuncusu Yeşim Alıç hakkında bilgiler sizlerle paylaşacağız. Yeşim Alıç ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Yeşim Alıç kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Yeşim Alıç, 1971 yılında dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalı Bölümünü okudu ve buradan mezun oldu.aban Movement and Dance Centre, Alvin Alley Dance Company ve Feldenkrais International Training Program Wien 4′da eğitim gördü.

Amadeus, M.e.d.e.a , Arabayı Kullanmayı Nasıl Öğrendim, Bir Şehnaz Oyun ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Anasanat dalı projelerinde koreograf olarak görev aldı.

Yeşim Alıç Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

Tarlakuşuydu Jülyet (Tiyatro Kedi), Nice Yıllara (Dormen tiyatrosu) Tekrar Çal Sam (Tiyatro Fora) ve Şahane Züğürtler (Dormen Tiyatrosu) tiyatro oyunlarında Cumhuriyet, Güle Güle , Solgun Bir sarı Gül adlı sinema filmlerinde Kara İnci, Kaybolan Yıllar, Fırtınalı Hayatlar , Tutku Çemberi, Ana Kuzusu, Kara Melek adlı TV Dizilerinde ve Rejoice, Bingo Soft, Sana reklam filmlerinde başarıyla rol aldı. Afife jale Tiyatro Ödülleri Komedi Dalında En Başarılı Kadın Oyuncu Ödülüne layık görüldü. 1998- 2004 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Anasanat Dalı bölümünde Hareket ve Dans Teknikleri eğitimi verdi. 2004’ den bu yana İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalı Hareket ve Dans öğretim görevlisi , Afife Jale Tiyatro Ödülleri Oylama Kurulu üyesi görevlerini yürütmekte.

Etiketler: :
yeşim alıç biyografi, yeşim alic boyu, YESIM ALIC/BOYU, yeşim kac yasında, yesim alıç boyu kaç, yesim alic hayat bilgisi

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver