Yeşilex 001 Altınotlu Bitkisel Karışım nedir faydaları nelerdir, ne işe yarar, nasıl kullanılır, kullanımı hakkında bilgi

Hemoroit (Basur – Mayasıl) tedavisine bitkisel takviyedir. Kısa sürede ağrı ve kanamayı sona erdirmede yardımcı olur.

BASUR ŞİKAYETLERİNİN ASIL NEDENİNİ DETAYLI BİR ŞEKİLDE AÇIKLIYORUZ

“Düşmanı yok etmenin altın kuralı, Onu iyi tanımaktır”

Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle hemoroitin temelde bir damar hastalığı olduğu iyi bilinmelidir. Ardarda gelişen birkaç olay anal (makat) damarların yapısı ve bütünlüğünü bozar. Tüm basur şikayetleri genişleyen ve yapısı bozulan damar kümelerinden kaynaklanır. Basur oluşumu, damarların aşırı basınca maruz kalmasıyla başlar. Uzun süre ayakta durmak veya oturmak,kabızlık ve hamilelerde doğum sırasında ıkınma gibi durumlar damarlarda yüksek basınç oluşturur (normalin 10 katı kadar). Bu durum uzun sürerse damar duvar desteği kaybolur ve damarlar anormal bir şekilde genişler. Şişlik (meme dediğimiz oluşumlar), ağrı, ödem gibi şikayetler damarlardaki bu bozulmadan kaynaklanır. Damarların anormal genişlemesinden dolayı damar dışında sıvı birikir. Biriken sıvı zamanla çevredeki dokuyu tahriş ederek iltihaplanmaya,kaşıntı ve yanmaya neden olur.

Özetlersek basurun oluşum aşamaları:

1. Aşama :  Damarların aşırı basınca maruz kalması (normalin 10 katı kadar)
Nedenler:  Uzunsüre ayakta durmak veya oturmak, kabızlık ve hamilelikte doğum sırasında ıkınma.

2. Aşama:
  Aşırı basınç sonucu damarların anormal genişlemesi.
Sonuç:  Damarlarda deformasyona bağlı şişlik (meme oluşumları), ağrı, kanama, yanma, kaşıntı gibi şikayetlerdir.

YEŞİLEX ALTINOTLU BİTKİSEL KARIŞIMIN SUNDUĞU MUCİZEVİ TEDAVİYE DETAYLI BİR BAKIŞ

Üstteki yazıda  açıklandığı gibi : Basurun asıl nedeni, damar duvarlarının zayıflaması sonucu damarların anormal genişlemesidir.

Etkili ve kalıcı çözüm açıktır:
 Damar duvarlarını güçlendirerek, damar yapısını onararak onları eski sağlıklı hallerine geri döndürmek.

Böylece ameliyatla damarın alınmasına, krem veya fitiller kullanarak şikayetleri geçiştirmeye hiç gerek yok. Çünkü bu sayılanların hiçbirinin kalıcı ve tatmin edici bir çözüm sunmadığını basur sıkıntısı çekenler çok iyi bilmektedir.
Damar yapısını onarmak tüm basur şikayetlerini ortadan kaldırır.
Damar duvarlarını güçlendirmenin en etkileyici sonucu: damarların aşırı basınca karşı dirençli olması ve böylece damarların anormal genişlemesinin önlemesi. Bu da kabızlık,uzun süre ayakta durmak veya oturmak gibi olumsuz durumlardan çok daha az etkilenme anlamına gelir. Daha açık bir ifadeyle kalıcı bir tedavi elde edilmiş olur. Yeşilex içeriğindeki doğal bileşenler zamanla damar duvarlarını güçlendirecek ve damarların esnekliğini artıracak. Bu sayede bölgedeki genişlemiş damarlar normal sağlıklı hallerine tekrar kavuşacaklar. Böylece basur tedavisinde ana hedef olan damarlardaki anormal genişlemeyi,bozukluğu yeşilex ile ortadan kaldıracaksınız.

Yeşilex‘in bir kutusunu düzenli olarak 20 gün boyunca kullanın. Kanama,ağrı,kaşıntı,yanma gibi belirtiler bu süre zarfında önemli ölçüde hafifleyecektir. Atkestanesi içeriğindeki kumarin, karahaliledeki tanenler, civanperçemindeki achillein bileşikleri kanamayı durduracak; Flavanoid gibi bileşikler ise iltihap giderici etkiyle kaşıntı,yanmayı ortadan kaldıracaktır.

Basur memelerinden kurtulmanıza yardımcı olması için yeşilex’ i 60 gün boyunca düzenli olarak kullanın
.

Yeşilex içeriğindeki tüm bitkiler güçlü venotonik etkiye sahiptir. Venotonik etki, toplardamarların yapısını, işlevini ve sağlığını güçlendirmesine yardımcı olur anlamına gelir. At kestanesi toplardamar duvarındaki esnek liflerin büzülme potansiyelini artırarak damar sağlığını iyileştirmeye yardımcı olur. Ayrıca damar geçirgenliğini azaltıp damar dışında sıvı birikimini önleyerek ödemi (şişliği) gidermeye yardım eder. Yeşilex‘in içerdiği flavonoidler, damar duvarı yapısında bulunan kolajen lifleriyle çapraz bağlanarak damar duvarlarının sağlamlaşmasını sağlamasına yardımcı olur.Böylece 60 gün sonunda damar yapısı onarılmış ve tüm basur şikayetleri ortadan kaldırmanıza yardım eder.

YEŞİLEX MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Yeşilex tamamen Şifa Market güvencesi altındadır.
Ürünü satın aldığınız andan itibaren karşılaşacağınız hizmet kalitesinden etkileneceksiniz.
Şifa market bünyesinde bulunan uzmanlar size tedavi boyunca gerekli tüm desteği sunmaktadırlar. Şifa market uzmanlarınca gerçekleştirilen hasta takip programı çok etkin bir şekilde uygulanmaktadır. Belirli aralıklarla uzmanlarca gerçekleştirilecek geri dönüşlerde sağlığınızla ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.


YEŞİLEX – 001 Altınotlu Bitkisel Karışım


İçerik:
 
Hidroksi Propil Metil Selüloz : %10
Altın Otu   : %20
Civan Perçemi   : %15
Kırmızı Kantaron  : %15
Kara Helile   : %20
At Kestanesi   : %20
Ürün içeriğindeki bitkiler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için sitemizdeki  Bitkisel Kütüphane bölümümüzden faydalabilirsiniz.

Kullanım Şekli:
Gıda takviyesi olarak günde 3 defa 2’şer kapsül olmak üzere günde 6 kapsül alınması tavsiye edilir.
Bir kapsül 500mg’dır.
Çocukların ulaşamayacağı, kuru ve serin bir ortamda muhafaza ediniz.

Yeşilex 001 Altınotlu bitkisel karışımın herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.


BASURSUZ BİR YAŞAM İÇİN;

Beslenmenize dikkat edin: Doğru besinlerle beslenerek basur oluşumunu önleyebilir ve hatta tedavisine yardımcı olabilirsiniz. Bu amaçla sebze,meyve,baklagil ve tahıl bakımından zengin beslenme şekli önerilir. Ayrıca böğürtlen,turunçgiller,kiraz,yabanmersini gibi flavonoid zengini besinlerin tüketilmesi,damar yapısını güçlendirerek basurun önlenmesinde kritik öneme sahiptir.
Uzun süre oturmak ya da ayakta durmaktan kaçının: Basur sorunlarının temel nedeninin damarlara uygulanan haddinden fazla basınç olduğunu bilmek önemlidir. Uzun süreli ayakta durmak ve oturmak,dışkılama sırasında ıkınmak damarlardaki basıncı 10 kat artırarak damarların anormal dilatasyonuna (genişlemesine) neden olur. Dilate (genişlemiş) damarlarda kan birikerek ağrıya,şişkinliğe ve enflamasyona (iltihap) sebebiyet verir.
Acı ve baharatlı yiyeceklerden uzak durun

Sıkça Sorulan Sorular:
• 
Yeşilex 001 Altınotlu bitkisel karışım ne kadar sürede etki etmeye başlar?
Yeşilex Altınotlu bitkisel karışımı kullanmaya başlar başlamaz ağrılarınızın hafiflediğini görmeye başlarsınız.
 Yeşilex 001 Altınotlu bitkisel karışımın herhangi bir yan etkisi olur mu?
Hayır, Yeşilex 001 Altınotlu bitkisel karışım tamamen bitkisel içerikli bir üründür. Herhangi bir yan etki göstermez.Ürünümüzü güvenle kullanabilirsiniz.
• 
Hamileyken bu ürünü kullanabilir miyim?
Yeşilex 001 altınotlu Bitkisel Karışım size veya bebeğinize zarar verecek herhangi bir içerik içermez.Doktor ya da eczacınıza danışarak hamileyken de güvenle kullanabilirsiniz.
• 
Yeşilex 001 Altınotlu Bitkisel karışımı kullanımında nelere dikkat etmeliyim?
Ürünümüzü tavsiye edilen dozajda ve düzenli olarak kullanmanız yeterlidir.
• 
Ürünün yasal olduğunu nasıl anlarım?
Ürün ambalajı üzerinde ilgili bakanlığın üretim izin bilgileri yer almaktadır.Yeşilex 001 Altınotlu bitkisel karışım T.C. tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın 28.01.2010 tarih G41-0174-000.80-1 sayılı izni ile üretilmiştir.

 

Altınotu: Tıbbi müdehalelerde çok kullanılan bir bitkidir. Bir çok hastalıkta kullanılmalır. Basur ( Hemoroit – Mayasıl ) hastalığına faydalıdır.

Civan Perçemi: Çok önmeli bir kan dindiricidir. Mide, basur, burun kanamalarında kullanılır. Menopoz ve aybaşı ağrılarını dindirmede faydalıdır. Baş dönmesi, mide bulantısı, göz sancısı ve minren ataklarına faydalıdır.

Kırmızı Kantoron: Bir çok rahatsızlığı tedavi edici özelliği vardır. Nefes darlığı , öksürük , bağırsak kurtlarını, mide ağrısı ve aybaşı ağrılarını dindirme etkisi vardır. Ayrıca sinir iltihabı, damar sertliği, nezle, bronşit, basur ve filebit gibi hastalıklara faydalıdır.

Kara Halile: Kara halile meyvesi hafif laksatif, midevi, tonik, adaptojen, karaciğer koruyucu, ateş düşürücü, spazm çözücü, ekspektoran, anti-astım, virüs öldürücü ve hipoglisemiktir. Göz rahatsızlıkları, hemoroit, diş çürükleri, ağız içi yaralarda kullanılmaktadır.

At Kestanesi : İltihap kurutucu etkisi vardır. Vücüdun tüm organlarında oluşaniltihapları kurutur. Kılcak damarların çatlamasını ve kanamasını iyileştirir, iç kanamalardada etkilidir. Birçok faydası olmakla birlikte bacaklarda oluşan variste ve basur hastalığında kullanılmaktadır.
Yan Etkileri : Kullanımı güvenlidir ve hiç bir yan etkiye rastlanmamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver