Yeşil Gözlü Bayanlara Makyaj, Yeşil Gözlüler İçin Makyaj, Yeşil Gözlüler İçin Makyaj Renkleri

yeşil gözlüler nasıl makyaj yapmalıdır, yeşil gözlülere makyaj, yeşil gözlülere makyaj önerisi, yeşil gözlülere makyaj tavsiyeleri

Yeşil gözlüler nasıl makyaj yapmalı?

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Gözlerinizin yeşilini ortaya çıkartmak için makyajda kullanmanız gereken renklerin neler olduğunu biliyor musunuz? Eğer cevabınız olumsuz yani hayır ise, işte sizlere yeşil gözlerinizin güzelliğini öne serecek makyaj önerileri. Üstelik bu öneriler güzellik uzmanlarının tavsiyesidir…

 

Yeşil gözlüler nasıl makyaj yapmalı?

 

Yeşil bir göz kalemini elinize alın ve alt kirpiklerinize birkaç defa sürün. Ardından gözlerini açıp kapatın ki renk üst kirpik diplerinize de bulaşsın. Sonra tekrar kalemi alt kirpik diplerinize uygulayın ve rengi vurgulayın.

Yeşil renkli göz kalemini alt kirpik çizginize de uygulayın. Ardından altın renginde bir göz kalemini elinize alarak aynı işlemi bu renkle de yapın. Daha sonra far fırçası ile renkleri dağıtın ki buğulu bir görünüm elde etmiş olun.

Maskara ile kirpiklerinizi belirginleştirin. Kıvamlı ve koyu renkli kirpikler için siyah renk tercihiniz olsun. Daha sonra pembe tonlarında bir ruj ile dudaklarınızı renklendirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver