Yerli 2D CAD Programı Ücretsiz İndir Dimesis Biltas 2011 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yerli 2D CAD Programı Dimesis Biltas 2011 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dimesis Biltas 2011 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yerli 2D CAD Programı çizim yapmaya yeni başlayan mühendisler, mimarlar, teknik ressam ve elemanlar için düşünülmüş bir yazılım. Program yeni çizim yapmaya başlayan tüm meslek gruplarının teknik resimde kendini yetiştirmesini sağlıyor.

Dimesis Biltas 2011 tasarımcıların kağıt üzerinde kalemle çizim yapıyormuşcasına bilgisayar ortamında farklı geometrik şekiller ve tasarımlar oluşturabileceği bir yazılım. Programda birçok şey düşünülmüş; çizgi, daire, dikdörtgen, üçgen, elips ve oluşan hataları gidermek için birde silgi. Bu sayede şekillerin ölçüleri doğrusal ve yatay oklarla gösterilebilir, yapılan tasarımlara metin eklenebilirve oluşturulan çizimlerin içleri taranabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver