Yerimi Taşıma Programı Ücretsiz İndir TrayURL Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yerimi Taşıma Programı TrayURL Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TrayURL isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gün geçtikçe yerimlerinin önem kazanması ile bu alanda programlarda üretilmeye başlıyor. İnternette gezinirken rastladığınız ve favorilerinize eklediğiniz adresler daha sonra o siteleri inceleyebilmek için çok büyük fayda sağlıyor. Ancak ofis bilgisayarınızda tuttuğunuz bir yerimine bazen evinizde de ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Bu noktada geriye aynı siteyi arayıp bulmak kalıyor. Tabi bu samanlıkta iğne aramaktan farksız bir olaya dönüşebilir.

İşte bu tarz bir durumla karşılaşmamak için TrayURL programını kullanabilirsiniz. Bu konuda tamamen bir çözüm olabilecek bu ücretsiz ve küçük yazılım yerimlerinizi USB belleğinize atıp sürekli yanınızda taşımanıza imkan sağlıyor. Ancak ne yazık ki yerimlerinizi içeri yada dışarı aktaramıyorsunuz.

Sürüm 2.0 ile birlikte programa eklenen giriş yapıştırıcı özelliğini kullanarak internet sitelerine giriş yapabilmeniz için kullanıcı adı ve parola kaydı yapabiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver