Yerel Ağ Üzerinde Dosya Arama Programı Ücretsiz İndir LanHunt Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yerel Ağ Üzerinde Dosya Arama Programı LanHunt Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LanHunt isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

LanHunt programı bilgisayarınızın içerisinde bulunduğu yerel ağ (LAN) üzerindeki diğer bilgisayarlarda bulunan dosyaları çeşitli şekillerde aratmanızı sağlıyor ve hem hafifliği, hem kolay kullanımı hem de hızı ile dikkatleri kendisine çekiyor.

Programı kullanırken video, ses, belgeler veya çalıştırılabilir exe dosyalarını kolaylıkla ağ üzerinde aratabiliyor ve isterseniz kendi bilgisayarınıza çekebiliyorsunuz. Tarama yapmak istediğiniz IP aralığı gibi pek çok parametreyi girebildiğiniz LanHunt aynı anda bir kaç paralel indirme gerçekleştirme ve arama yapabilme yeteneğine de sahip.

Yerel ağlar üzerinde Windows’tan daha hızlı bir şekilde dosya bulma gerçekleştirmek isteyenlerin kaçırmaması gereken programlardan birisi LanHunt.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver