Yerel Ağ Mesajlaşma Aracı Ücretsiz İndir LANMessage Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yerel Ağ Mesajlaşma Aracı LANMessage Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LANMessage Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ev ve ofis ağında diğer kişilerle mesajlaşmak için kullanabileceğiniz güçlü bir program.

LANMessage Pro ile kendi ağınızdaki diğer kişilerle devamlı iletişim halinde olabilir ve bu sayede e-posta göndermekten daha hızlı sürede diğer kişilerle irtibat kurabildiğiniz için daha hızlı iletişim olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Masaüstünüzde çalışır ve pop-up pencereler aracılığıyla size gelen mesajları iletir. Bunun için hiçbir iş kaybına uğramaz tüm bilgisayar işlemlerinizin yanı sıra iletişim ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz.

Genel Özellikler:

Kolayca mesaj yollayıp, alma ve sohbetSessiz modda işlem yapabilme imkanıÖzel Lan ağı kullanıcılarını listelemaKullanıcı grupları yaratma ve hepsini tek merkezden idare edebilmeÇok hızlı gönderi ve alımMesajlara imza veya kişisel özel notlar ekleyebilme

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver