Yer İmi Yönetim Programı Ücretsiz İndir Linkman Lite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yer İmi Yönetim Programı Linkman Lite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Linkman Lite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Linkman Lite tam ve kolay kullanımlı bir yer imi yönetimi yazılımıdır.

Linkman Lite ile favori internet sayfalarınızı saklayabilir, düzenleyebilir ve isterseniz açıklamalar girebilirsiniz.  Program bağlantılarınızı güvenli bir veritabanı altında saklayarak sizin için korur. Tarayıcıların yerel bağlantı yönetimine nazaran Linkman Lite içerisinde bir çok gelişmiş özellik bulunmaktadır.

Kolayca tüm tarayıcı pencereleri üzerinde bağlantılarınızı ekleyebilir, otomatik olarak anahtar kelimeler ve açıklamalar almasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcı arayüzü son derece basit ve özelleştirilebilir olan Linkman Lite ile isterseniz yer imlerinizin tamamını dışarı aktarabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda tekrar içeri aktarmanız da mümkündür.

Linkman Lite‘ı benzersiz kılan özelliği ise anahtar kelimeler yardımıyla kolayca istediğiniz yer imine ulaşabilmenizdir. Tek yapmanız gereken veritabanı üzerinde anahtar kelime ile arama yaparak istediğiniz internet sitelerini bulmak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver