Yer İmi Yedekleme ve Format Dönüştürücü Ücretsiz İndir Transmute Standart Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yer İmi Yedekleme ve Format Dönüştürücü Transmute Standart Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Transmute Standart isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Transmute yer imlerinizi Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Internet Explorer, Opera, Apple Safari, Konqueror, Chromium, Flock, SeaMonkey ve XBEL gibi popüler tarayıcı formatlarına dönüştürerek istediğiniz tarayıcıda kolayca kullanmanızı sağlar. Böylece favorilerinizi ve tüm yer imlerinizi kolayca taşıyabilirsiniz. Program yer imlerinizi dönüştürmek dışında organize de eder. Senkronizasyon, gruplandırma, aynıları silme gibi işlemlerle yer imlerinizi daha etkili kullanabileceksiniz. Program yer imlerinin otomatik yedeklerini alarak tüm değişiklikleri kaydeder. Programın ücretli Pro versiyonu sunduğu ekstra özellikler dışında Delicious ve Google Bookmarks’ın online yer imi servislerini de destekler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver