Yeni Nesil P2P VPN Oyun Aracı Ücretsiz İndir Tunngle Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yeni Nesil P2P VPN Oyun Aracı Tunngle Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tunngle isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tunngle oyunseverlere en iyi ve yenilikçi çevrimiçi oyun deneyimini sunmak için p2p ve VPN teknolojileriyle geliştirilen yeni nesil oyun aracıdır. Tunngle özellikle tüm dünya üzerindeki bilgisayar oyuncularının Yerel Ağ üzerinden oyun oynarmış gibi internet üzerinden çevrimiçi olarak oyun oynamalarına olanak tanımaktadır.

Program çalışma prensibi tamamen oyunlar üzerine inşaa edilmiştir. Her oyunun kendisine özel genel ağları ve her ağın kendisine özel sohbet odaları bulunmaktadır. Böylelikle oyuncular arasındaki iletişim maksimum düzeyde gerçekleşmektedir. İstediğiniz kanalları arayarak listenize ekleyebilirsiniz.

Aynı zamanda Tunngle içerisine entegre edilmiş mesajlaşma sistemi sayesinde, arkadaşlarınızla sürekli iletişim içerisinde olabilirsiniz.

Tunngle Tanıtım Videosu

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver