Yeni Mesaj Uyarı Uygulaması Ücretsiz İndir NMChecker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yeni Mesaj Uyarı Uygulaması NMChecker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda NMChecker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Forum sitelerinde yeni mesaj alındığında kullanıcıların dikkatini çekmek amaçıyla üretilmiş açık kaynak kodlu bir uyarı uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak forumlarda size gelen mesajlara anında ulaşabilirsiniz. NMChecker phpBB2, HotTopic ve React (GoT) destekli bütün forumlarda kullanılabilir.

Özellikleri:

Takip edebilecek forum sayısı sınırsızdır.phpBB2, HotTopic ve React uyumlu bütün forumları ve alt forumlarını destekler.Yeni mesaj veya yeni konularda uyarı verir.Kullanılan her forum sitesi için ayar yapılabilir.Gelen uyarının içeriğinde bulunan konu başlangıcı, son yanıt, tür, etiket, konu numarası, yanıtlar ve alt forumlar engellenebilir.Popup pencereleri isteğe bağlı olarak ayarlanır.Eski mesajlara ait son cevap, son mesajın tarihi gibi bilgiler kaydedilebilir.Otomatik sürüm güncelleme.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver