Yeni iPad İçin 50 Adet Retina Ekran Duvar Kağıtları Ücretsiz İndir Yeni iPad Duvar Kağıtları Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yeni iPad İçin 50 Adet Retina Ekran Duvar Kağıtları Yeni iPad Duvar Kağıtları Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yeni iPad Duvar Kağıtları isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

– Yeni iPad Mart 2012 itibariyle ülkemizde satışa sunulmuştu. Sunduğu gelişmiş özellikler ve hala aynı kalan boyutları ile tablet kavramını bir adım öteye taşımayı başardı. iPad sunduğu Retina Display özellkli ekranı ile afiş boyutuna yaklaşan ve yüksek renk derinliği olan fotoğrafları görüntüleyebilme özelliği kazanmıştı.

iPad olmayı düşünen ve etkileyici bir arkaplan duvar kağıdını tablet bilgisayarında kullanmak isteyenler için 50 adet özenle seçtiğimiz duvar kağıdını sizlere sunuyoruz. 50 adet duvar kağıdı içerisinde en beğendiklerimizi ekran görüntüleri bölümünden önizleyebilirsiniz.

Not: 50 adet duvar kağıdı: 2048×2048 px çözünürlüğe sahiptir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver