Yengeç burcu ile Terazi burcunun aşk uyumu  

Yengeç burcu ile Terazi burcunun aşk uyumu

Teraziye asik olmaniza sasirmamali! Terazi insani, hos, çekici ve dayanilmaz cazibelidir. O, sofistike, zarif, seçkindir ve gözü oksar, kaba
saba hiç bir yönü yoktur.

Sponsorlu Bağlantılar

Aranizdaki sorun ise Terazi`nin sürekli dis dünya ile iliski içinde olmasidir. Sessiz Yengeç daha içe dönük ve ailesine baglidir.

Terazi sizi hafta ortasi disari davet ettigi zaman, akliniza evde yapmaniz gereken isler yada varsa çocuklariniz gelir onlari bakiciya birakip gidemezsiniz. Terazi`nin ise eglenceye ve insanlara ihtiyaci vardir. Disarida yemek yemek yada hazir yemek almak Terazi`nin hosuna gider. Siz ise bunu hem pahali bulursunuz hem de daha iyisini pisirdiginiz için begenmezsiniz. Sizin kafanizdaki mutlu aile tablosunu mutfaginda yemek pisen bir ev tamamlamaktadir. Terazi ise mutfaga girmekten hoslanmaz ve bunu vakit kaybi olarak görür. Mutfakta daha az zaman geçirirseniz birlikte daha çok zaman geçireceginizi düsünür. Terazi gelecegini pek düsünmez ya da düsündügü kadari size yeterli gelmez. Sik sik tatile gitmesine itiraz etmemeye çalisin.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver