Yengeç burcu ile Aslan burcunun aşk uyumu  

Yengeç burcu ile Aslan burcunun aşk uyumu

Bu beraberlik klasik anlamda uyumlu sayilmasa da iyi olabilir. Aslan sizden çok farklidir. Gösterisli, abartili Aslan hayata tutku ile baglidir ve
istek doludur.

Sponsorlu Bağlantılar

Aslan, Günes sisteminin yöneticisi Güneş tarafindan yönetildigi için ben merkezci ve egoist olabilir. Hayran olunmak ve saygi duyulmak Aslan`in en büyük ihtiyacidir. Kiyafetlerine harcadigi para konusunda en ufak bir itiraz bile duymak istemez. Kraliyet soyundan geldigine inanir ve o sekilde para harcar.

Kötü günler için bir kenarda para biriktirmek aklinin ucundan bile geçmez. Siz ise paranizi biriktirir hatta istif edersiniz. Aslan`in sampanya masraflarini karsilamak için en azindan birinizin iyi kazanmasi ya da daha gerçekçi olmaniz gerekiyor. Aslan`a bes adet takim elbise almak yerine iki adet almanin daha akillica olacagini ögretmeye çalisin. Eger Aslan`a asiksaniz onun usta bir sevgili olmasi ve aldigi pahali hediyeler basinizi döndürebilir. Sevgiliniz Aslan her zaman gösterisli ve cömert olacaktir. Onunla toplum içinde her gittiginiz yerde gurur duyacaksiniz. Aslan insani, kültürlü, sofistike, sicakkanli ve de çok siktir. Gittigi herhangi bir yerde hemen fark edilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver