Yedekleme ve Senkronizasyon Aracı Ücretsiz İndir SmartSync Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yedekleme ve Senkronizasyon Aracı SmartSync Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SmartSync Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SmartSync Pro, yedekleme ve senkronizasyoniçin kullanabileceğiniz oldukça gelişmiş bir araçtır. Sabit diskinize, harici diskinize, USB veya ZIP sürücünüze yedekleme yapabileceğiniz bu gelişmiş programla sıkıştırılmış dosya transferleri de gerçekleştirilebilir. Eğer veri kaynakları yok oldu ise bu programı kullanarak çok kısa bir sürede sistemi geri yükleyebilirsiniz.

SmartSync Pro senkronizasyon özelliğiyle klasör ve belgeleri senkronize eder. Bu işlemi bilgisayarınız lokal ağa bağlı değilken bile gerçekleştiren program böylece hem ev hem ofis için kullanılan dosyalar arasında düzenli bir senkronizasyon oluşturur. Program bilgisayardaki değişikleri izler ve sıkıştırılmış dosya haline getirerek uzaktan komuta bilgisayarı olarak kullanılan bilgisayara FTP üzerinden otomatik gönderir.

Özellikleri:

Kolay ve kullanışlı arayüz.
Verilerinizi senkronlar.
İstediğiniz türde esnek bir sistem filtreleme aracı sunar.
Aktivite kayıt defteri.
Daha bir çok güzel özelliğe sahip olan bu program sayesinde bilgisayarınız daha da güvenli bir şekilde kullanılabilecek.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver