Yedekleme Programı Ücretsiz İndir Yadis! Backup Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yedekleme Programı Yadis! Backup Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yadis! Backup isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Günlük olarak kullandığınız bilgisayarınızda bulunan dosyalarınızı işlevsel bir yedekleme programı ile koruma altına alabilirsiniz.

Yadis! Backup programı işte tam bu konuda size yardımcı olabilecek ücretsiz bir program. Bu programı kullanarak dosyalarınızın anlık olarak yedeğini alabilir, bu sayede yanlışlıkla sildiğiniz veya kaybettiğiniz dosyaları programı kullanarak geri yükleyebilirsiniz. Yadis! Backup basit ve sade bir arayüz ile her bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği kolay kullanıma sahip ücretsiz bir yedekleme programıdır.

 

Özellikleri:

Ücretsiz, küçük boyutlu ve kullanımı kolay.Yedeklemek istediğiniz dosyayı seçme imkanı.Yedeklenen dosyaları açabilmek için Yadis! Backup gerekmez.İşaretlediğiniz dosyalarda bir değişiklik yaptığınızda anında yedeğini alır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver