Yasal Müzik İndirme Programı Ücretsiz İndir Qtrax Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yasal Müzik İndirme Programı Qtrax Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Qtrax isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Qtrax yazılımı kullanıcılara internet üzerinden müzik indirmelerini sağlayan reklam destekli yasal bir dosya paylaşım programı ve müzik kutusu. Ücretsiz olarak yayınlanan bu program ile kullanıcılara sunulan reklamlar karışılığında indirilen müziklerin telif hakkı paraları ödeniyor ve böylece reklam izleyerek bedava müzik indirme şansına sahip oluyorsunuz.

2008 Midem konferansında yapılan açıklamada dört ünlü plak şirketi: EMI, SonyBMG, Universal Music Group ve Warner Music Group ile anlaşma sağlandığı belirtilmişti fakat bu dört şirkette anlaşma yapılmadığını açıklamış ve ardından programın P2P (dosya paylaşım) özelliği kapatılmış.

Şu an için müzik indirme özelliğinden faydalanılamasada program indirdiğiniz müzik dosyalarını taşınabilir aygıtınıza kopyalama, kütüphanenizi oluşturma, medyalarınızı oynatma ve sanatçılar hakkında bilgi edinme ve aramalar yapmanıza olanak tanıyor.

Qtrax programı medya oynatıcı ve web tarayıcısı programlarının birleşimi olarak nitelendirilebilir ki zaten Songbird tabanı kullanılmış.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum

Cevap Ver