Yaparım Bilirsin Yarışması Başvuru Formu Doldur Katılım Başvuru Şartları Show TV Telefon Numarası

Yaparım Bilirsine nereden katılabilirim? Yaparım bilirsin yarışmasının sunucusu kim? Yaparım bilirsin hangi kanalda saat kaçta? gibi sorularınız yakında yanıtlanacak. Show TV ekranlarında bomba gibi biryarışma programı daha başlıyor. Ben Bilmem Eşim Bilir, Kim Milyoner Olmak ister. Kazanmak için 1 Dakika gibi rakip kanallara misilleme Show TV kanalından geliyor. ATV, Star TV, Fox TV gibi özel kanallarda yayınlanan kaliteli sevilen yarışma programları gibi canlı ve heyecanlı olacağını umuyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

İsmi ilginç Kenan Doğulu‘nun Roma‘yı yaktığı şarkıdan alıntı, Yaparım Bilirsin Yarışma programı başvuru ve katılım bilgileri için ayrıntılı bilgiye yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.  Bakalım Diğer televizyon kuruluşları 2013-2014 yeni yayın dönemi için ne gibi sezon hazırlıklarıyla izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Yurt dışındaki orjinal adıyla “My Man Can” Yaparım bilirsin yarışması büyük bir ilgiyle takip ediliyor.Yarışma formatında sadece erkekler mücadele ediyor. Erkekler mücadele ederken eşlerinin kaderini belirleyecek.Yaparım bilirsin yarışmasının her etabında, farklı, eğlenceli ve bir o kadar da zorlu parkurları tamamlayan rakipler gecenin sonunda galip gelen tam 50 Bin TL lik büyük ödülle mükafatlandırılacak. Yarışma başvuruları başladı Neden hala duruyorsun? Hemen katıl şansını dene! Yaparım Bilirsin yarışması başvuruları içinburayı ziyaret edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum

  1. bu yarışmaya bütün ailem izliyoruz çok seviyoruz gülmekten bayılıyoruz ve katılmak istiyoruz ben tülin tarık

Cevap Ver