Yaparım bilirsin başvuru formu, yaparım bilirsin yarışmasına katılmak için şartlar, yaparım bilirsin başvuru şartları

Etiketler: yaparım bilirsin yarışması nerede yapılacak, yaparım bilirsin yarışması hangi kanalda, yaparım bilirsin yarışması sunucuları, my man can yarışması, my man can yarışması türkiye versiyonu..

Tüm dünyada My Man Can ismiyle bilinen, Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasındakine benzer fakat bunda sadece erkeklerin mücadele edecekleri yarışma şimdi tecrübeli sunucu Behzat Uygur’un sunumuyla çok yakında Show TV’de. 

Sponsorlu Bağlantılar

Caner Erdem yönetimindeki İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan YAPARIM BİLİRSİN, evli çiftlerin kıyasıya rekabetine ev sahipliği yapacak. Sadece erkek yarışmacıların yarışacağı ve bayanların eşlerinin bir anlamda ‘kaderini’ belirleyeceği yarışmanın her etabında, birbirinden eğlenceli ve bir o kadar da zorlu oyunlar gecenin sonunda galibi belirleyecek ve bir çift tam 50 bin liranın sahibi olacak! Yarışmacılar ayrıca oynanacak extra bölümlerde milyonlarca lira değerinde sürpriz hediyelerin de sahibi olabilecekler Toplam 4 çift büyük ödül için birbirinden iddialı oyunları galibiyet için oynayacak, size de ekran başında bu keyifli rekabeti izlemek kalacak!

BAŞVURU FORMU İÇİN  TIKLAYINIZ..

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver