Yanlışlıkla Silinen Dosyaları Kurtarma Programı Bilgisayardan Silinen Dosyaları Geri Alma

Silinen Dosyaları Geri Yükleme Programları,

 

Evet arkadaşlar başlıktan da anlaşıldığı gibi bilgisayarınızdan yanlışlıkla sildiğiniz veya sizden habersiz birinin sildiği dosyaları geri almak mümkün. Bu yazımızda silinen dosyaları geri bilgisayarınıza nasıl yükleye bileceğinizi anlatacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Aşağıda linkini paylaştığımız programı indirip bilgisayarınıza yükledikten sonra;

Kurtma Programı 1

Pandora Recovery, silinmiş dosyaları kurtarabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Çöp kutusundan sildiğiniz, shift+delete kombinasyonu ile sildiğiniz veya dos ortamından sildiğiniz NTFS dosya sistemindeki dosyaları geri getirmek için kullanılır.

Bir dosyayı sildiğiniz zaman aslında gerçek anlamda silmezsiniz. Sadece Dosya Konum Tablosundan veya Ana Dosya Tablosundan bu dosyanın durumunu silinmiş olarak değiştirirsiniz, eğer bu bölgeye henüz bir veri yazılmamışsa bu dosyanın kurtarılması muhtemeldir.

Pandora Recovery dosyayı kurtarmadan önce önizleme seçeneği sunuyor, bu ise işlerimizi çok kolaylaştırıyor.

Pandora Recovery İndir

silinen dosyaları kurtarmak, yanlışlıkla bilgisayarımdan dosya sildim nasıl geri getirebilirim, yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirme, silinen resimleri geri alma programları, silinen resmi kurtarma programı

Kurtarma Programı 2

Recover My Files ile  her türlü Word, Excel, PowerPoint belgesini, resim ve grafik dosyalarını, ZIP ve RAR uzantılı sıkıştırılmış arşiv dosyalarını, Outlook ve Outlook Express’den sildiğiniz e-postaları ve daha aklınıza gelebilecek birçok dosyayı sildikten sonra tekrar bilgisayarınıza geri getirebilirsiniz.

Recover My Files İndir

NOT: Recover My Files Deneme sürümüdür. Tam sürümü için lisans satın almanız lazım. Deneme sürümü ile de silinen dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

formatta silinen dosyaları geri getirme, silinen dosyaları kurtarma, gezginler silinen dosyaları kurtarma, silinen resimleri geri getirme, full silinen dosyaları kurtarma programları, silinen dosyaları kurtarma programı, silinen dosyaları geri getirme, ücretsiz silinen dosyaları kurtarma programı,

Kurtarma Programı 3

Recuva, bilgisayarınızdan silinen dosyaları kurtarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. Dijital kamera veya mp3 player için de kaza sonucu sildiğiniz dosyaları kurtarmada kullanabileceğiniz Recuva programı küçük boyutu ve ücretsizdir.

Recuva İndir

Etiketler: :
formatta sılınen dosyaları gerı getırme, silinen dosyaları geri getirme, silinen dosyaları kurtarma full, bilgisayardan silinen dosyaları geri getirme, formatla silinen dosyaları geri getirme, recover my files wiki, silinen fotoğrafları geri getirme

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver