Yandex Tarayıcı Eklentisi Ücretsiz İndir Yandex Elements Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yandex Tarayıcı Eklentisi Yandex Elements Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yandex Elements isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex‘in Internet Explorer ve Firefox tarayıcıları için hazırladığı Yandex Elements adlı tarayıcı eklentisi sayesinde eklenti kullanmadan tarayıcınıza yeni özellikler ekleyebileceksiniz.

Yandex.Elements ile kullanıcılar hem aradıkları internet adreslerini hem de arama sorgularını aynı satıra girerek, arama yapacakları kaynağı seçebiliyorlar.

Aynı zamanda Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara tarayıcınız üzerinde beliren simgeler aracılığıyla çok daha hızlı erişim sağlayabilir, ayrıca kullanmak veya kaldırmak istediğiniz araç çubuklarını tek tıkla açıp kapatabilirsiniz. Böylece sosyal medya hesaplarınız ve e-posta kutunuzu sürekli olarak kontrol altında tutabilirsiniz.

Bunların dışında hava ve trafik durumlarına dair en güncel haberleri ve bilgileri bir tıkla takip etmekte sizin elinizde.

Daha önce kullanılan Yandex.Bar gibi yine Yandex’in çeşitli servislerine kolayca ulaşmanıza da olanak veren Yandex.Element, internet deneyiminizi gerçekten arttıracak bir eklenti olarak karşımıza çıkıyor.

İndir18.5 MB

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver