Yandex Browser İnternet Tarayıcısı Ücretsiz İndir Yandex Browser Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yandex Browser İnternet Tarayıcısı Yandex Browser Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yandex Browser isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex ülkemize giriş yaptığından beri verdiği panorama, haritalar, bulut depolama, arama motoru ve e-posta gibi pek çok kaliteli hizmetiyle Türk kullanıcıların gönlünde taht kurduktan sonra şimdi de internet tarayıcısı ile karşımızda.

Yandex internet tarayıcısı flash oynatma, pdf gösterebilme gibi pek çok standart özelliği içerisinde barındırarak hem diğer tarayıcılardan geri kalmıyor hem de yandex servislerine rahat erişim, bulut bilişim desteği ve Chromium altyapısı ile hız, güvenlik, kullanılabilirlik ve internete rahat erişim olanağı sunuyor.

Geliştiriciler için de geniş olanaklar barındıran Yandex web tarayıcısına herkesin bir defa da olsa göz atması gerektiğine inanıyorum.

Barındırdığı tüm bu özelliklerin kısaca detaylarına girememiz gerekirse:

Turbo Modu: İnternet bağlantısında sorunlar yaşayan yahut internet kotasını doldurmak istemeyen kullanıcılar için hazırlanmış olan Turbo Modu Yandex.Browser’ın en çok dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi ve kesintisiz, hızlı ve güvenli bir internet gezintisi yapmanıza olanak sağlıyor.

Ayarları İçe Aktarma: Bu özelliği kullanarak daha önce kullandığınız Google Chrome, Mozilla Firefox veya Internet Explorer web tarayıcılarınızda yer alan favoriler, ana sayfa, geçmiş ve diğer bilgilerinizi Yandex.Browser’a kolayca aktarabilirsiniz.

Hızlı Adres Çubuğu: Yandex web tarayıcısının en büyük avantajlarından bir tanesi ise adres çubuğunun özelleştirilmiş halde olması ve en sık kullandığınız web sitelerini daha çubuğa tıklar tıklamaz güzel bir görsel sunum ile karşınıza çıkartması.

Performans: Hem açılış ve kapanış hızı hem de internet gezintisinde sağladığı yüksek hızdan dolayı Yandex.Browser diğer Chromium tabanlı web tarayıcılar arasında öne çıkıyor ve sağladığı bu avantaj ile daha keyifli bir internet deneyimini bizlere sunuyor.

Güvenlik: Yandex.Browser’ın rakiplerine göre sahip olduğu en büyük avantajlar arasında güvenlik geliyor. Yandex’in siber güvenlik şirketleri ile gerçekleştirdiği ortaklıklar sonucunda hem aramalarınızda hem de internet gezintinizde güvenliğinize tehdit oluşturabilecek durumlara karşı tarayıcınız sizi uyarıyor.

Yandex.Browser’ın 2012 yılı için hazırladığı TV reklamını da izlemek için aşağıdaki videomuza göz atabilirsiniz:

Yandex.Browser TV Reklamı

İndir18.5 MB

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver