Yahoo Gerekli Masaüstü Uygulamaları Ücretsiz İndir Yahoo Widgets Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Yahoo Gerekli Masaüstü Uygulamaları Yahoo Widgets Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yahoo Widgets isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yahoo Widgets farklı, işlevsel ve sevdiğiniz araçları ve uygulamaları masaüstünüze getirerek onlara en hızlı ve en kolay şekilde ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir yazılım.

Hava durumu, oyunlar, web kameraları, ajandalar, saatler gibi günlük ve anlık değer değiştiren bilgilere en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayan Widget isimli ufak programlardan beğendiklerinizi bilgisayarınıza kurabildiğiniz Yahoo Widgets kişiselleştirilebilir yapısı ve kaliteli görünümüyle dikkat çekiyor.

Şu an için Türkiye desteği ve Türkçe dil desteği bulunmasada ilginizi çekebileceğiniz düşündüğümüz Yahoo Widgets ile zamandan kazanabilir, ulaşmak istediğiniz anlık bilgilere en hızlı şekilde ulaşabilir veya boş vakitlerinizi eğlenerek geçirebilirsiniz.

5000’den fazla, farklı Widget’a bakmak için buraya tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver