Yaban Kedisi Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri Hakkında Bilgi

Yaban Kedisi Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri

Yaban Kedisi anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Yaban Kedisi Nedir, Yaban Kedisi Ne Anlama Gelir, Yaban Kedisi Ne Demektir, Yaban Kedisi Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Yaban Kedisi ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Yaban Kedisi Anlamı

Yaban Kedisi Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri
Felidae familyasından Avrasya’ya özgü etçil memeli türü. Evcil kediye benzemekle birlikte bacakları daha uzun, başı daha iri ve yassı, kalın kuyruğu kısa ve yuvarlak uçludur. Avrasya yaban kedisi yalnız yaşar ve geceleri avlanır. Kuşlar ve küçük memelilerle beslenir. Dişiler genelde yılda bir kez gebe kalırlar. 68 gün süren gebelik döneminin ardından 6-8 yavru verirler. Yaban kedileri evcil kedilerle çiftleşip melez döller verebilir.

Konu ile ilgili aramalar: Yaban Kedisi Nedir Yaban Kedisi ödev ara Yaban Kedisi kelime anlamı Yaban Kedisi sözlükte ara Yaban Kedisi ansiklopedi bilgi bankası ara Yaban Kedisi ne demek Yaban Kedisi neye denir

Yaban Kedisi ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver