XP Performans Arttırıcı Program Ücretsiz İndir Systerac XP Tools Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

XP Performans Arttırıcı Program Systerac XP Tools Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Systerac XP Tools isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Genel anlamda bilgisayarınızda kullandığınız programları, internet hızınızı arttırmak, bilgisayarınızda oluşmuş ya da oluşabilecek hataları, sorunları tespit etmek, sizi uyarmak ve gerekli ayarları yaparak sisteminizden en iyi performansı almanızı sağlamak hedeflenmiş. Systerac XP Tools 3.0a ile bilgisayarınızdaki bir çok küçük ve/veya gizli ayarları en iyi performans için ayarlayabileceksiniz ve bu işlem için profesyonel olmanız gerekmiyor. Her kullanıcının yararlanabileceği bir kullanıcı arabirimi ve menülere sahip. İçerdiği programlar: -Disk Defrag Disk birleştiricisi. Harddiskinizde daha fazla yer açmak ve programların daha hızlı çalışmasını sağlamak için. -Disk Cleaner Disk temizleyicisi. Gereksiz kayıtları, kullanılmayan girdileri silerek gereksiz beklemeleri engeller, kullanımı hızlandırır. -Disk Doctor Diskinizi (ya da disklerinizi) tarar ve olası hataları tespit ederek düzeltir. -Memory Optimizer Bellek düzenleyicisi. Olabilecek hataları engeller ve performansı arttırır. -Internet Booster İnternet destekçisi. İnternet hızınızı bu araçlar attırabilirsiniz. -Tweaker Küçük ve/veya gizli ayarları düzenleyerek Windows XP`nizin görünüşünü, performansını ve daha birçok işlevini ayarlayın. -Hardware Information Donanım bilgilendiricisi. Donanımınız hakkında tüm bilgiye burdan ulaşabilirsiniz. -Registry Doctor Kayıtlarınızı düzenleyin ve performansınızı arttırın. -Registry Compactor Kayıtlarınızın disk üzerindeki durumunu ayarlar , gerekirse sıkıştırır ve performans artışı sağlar. -Registry Backup Kayıt yedekleyicisi. Bilgisayarınızda bir sorun çıktığında bu yedekleme ile sorunu düzeltebilirsiniz. -Privacy İnternet üzerinde güvenliğinizi ve çevrim içi gizliliğinizi sağlar. -Problem Solver Problem giderici. Bilgisayarınızdaki olası problemleri saptamanıza ve çözüm yolları üretmenize yardımcı olur. -Shredder Öğütücü. Kesin bir şekilde dosyalarınızın silinmesini ve yok edilmesini sağlar. -Accelerator Hızlandırıcı. Bilgisayarınızı hızlandırır ve donanımınızın performansını arttırır. -StartUp Başlangıç düzenleyicisi. Bilgisayarınızın açılışında çalışan programları silin, düzenleyin ve sürekli kontrolünüz altında tutun. -Uninstaller Yüklediğiniz dosyaların bakımını yapmanızı, gerekirse silmenizi sağlar. -StartUp Shield Başlangıç koruması. Başlangıçta açılmak üzere kendini ayarlayan programların sizden onay almasını, sizden izinsiz hiç bir şekilde başlangıçta yer almamasını sağlar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver