X-Lite Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

X-Lite, SIP temelli ve softphone özelliği olan (VOIP)internet telefonu programıdır. X-Lite’ın özellikleri arasında; mükemmele yakın ses ve video kalitesi, otomatik konfigürasyon, IM – Presence ve oldukça kapsamlı olan bir kişisel adres defteri gibi özellikler sayılabilir. X-Lite ile internet üzerinden kaliteli telefon görüşmesi ve görüntülü görüşme ve konferans görüşme yapabilirsiniz.

X-Lite ile görüşme yapabilmek için SIP hizmeti veren herhangi bir telekom operatöründen hizmet almanız ya da hali hazırda IP-PBX özelliği olan telefon santraliniz olması gerekmektedir.Programa SIP hesap bilgilerini girdikten sonra istediğiniz telefon numaralarını arayabilir ve size gelen çağrıları dünyanın neresinde olursanız olun yanıtlayabilirsiniz. Bu noktada tek ihtiyacınız hızlı bir internet bağlantısı olacaktır. X-Lite özellikle çağrı merkezleri gibi bilgisayar başında telefon görüşmeleri yapılan ortamlarda fiziksel telefon hattı ve telefon cihazına ihtiyaç duymadan softphone olarak hemen kurulup kullanılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

X-Lite, oldukça sezgisel ve alışıldık olan kullanıcı arayüzü sayesinde geleneksel telefonlardan IP tabanlı telefon sistemlerine kolay bir şekilde geçiş yapmayı mümkün kılar. Ayrıca X-Lite yazılımı; özellikler arasında dolaşma fonksiyonunu oldukça basit ve kullanıcı dostu olarak tasarladığı için kullanıcıların, videolara ve adres defteri yönetim özelliklerine, oldukça basit ve hızlı bir şekilde erişebilmelerine olanak sağlar.

Çoklu hat desteği, Outlook entegrasyonu, çoklu SIP hesabı ve yüksek kaliteli ses (G.729 codec) ve HD kalitede video görüşme gibi ek özelliklere sahip yapmak isterseniz firmanın ücretli programı olan Bria’yı satın alabilirsiniz.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver