World of Warcraft Deneme Sürümü Ücretsiz İndir World of Warcraft Starter Edition Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

World of Warcraft Deneme Sürümü World of Warcraft Starter Edition Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda World of Warcraft Starter Edition Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

World of Warcraft Starter Edition çoklu oyunculu online rol yapma oyunu olan World of Warcraft‘ın ücretsiz deneme sürümüdür. Starter Edition ile World of Warcraft’ın online dünyasında aylık abonelik ücreti ödemeden oyunu deneme şansına sahip olacaksınız.

Oyunun bu sürümünün tam oyundan tek farkı belli kısıtlamalar olmasıdır. Bu kısıtlamalar arasında en çok göze çarpan karakterinizi sadece 20. levele (seviyeye) kadar geliştiriyor olabilmeniz. Bunun dışında Guild birleştirme, sesli sohbet ve bazı diğer özellikler sınırlanmış durumdadır.

Her ne kadar oyun içi sınırlamalar mevcut olsa da World of Warcraft dünyasını keşfetmek istiyorsanız, World of Warcraft Starter Edition size istediğiniz bu özgürlüğü sağlamakta. WoW‘un aradığınız oyun olup olmadığını denemek için mükemmel bir seçenek. Eğer oyunu beğenir ve devam etmek isterseniz, oyunu satın alarak kaldığınız yerden karakterinizi kasmaya devam edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver