WordPress Tamindir RSS Eklentisi Ücretsiz İndir Tamindir RSS Bileşeni Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

WordPress Tamindir RSS Eklentisi Tamindir RSS Bileşeni Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tamindir RSS Bileşeni isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

EnBasit.com’un ziyaretçileri, kullanıcıları için geliştirdiği RSS okuyucudur. WordPress altyapısını kullanan tüm websitelerinin indirip kullanabileceği, yan menüsünde yer verebileceği güncel programlar, son mobil uygulamalar, popüler uygulamalar ve daha fazlasını bulabileceksiniz.

NOT: Tamindir RSS Bileşeni aynı zamanda WordPress eklenti dizininde de yer almaktadır. Bileşeni bir kez aktif etmeniz yeterlidir. Eklenti güncellendiğinde hemen haberiniz olur ve tek tıklama ile son güncel sürüme yükseltebilirsiniz. Bileşen üzerinde gerekli ayarları yaptıktan sonra yan menünüzde görünür olacaktır. Herhangi bir sorunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkçe Kurulum:

tamindir_widgets.zip dosyasını zipten çıkarın.
tamindir_widgets klasörünü içinde ekstra aynı isimli klasör olmadan ftpnizden wp-content/plugins klasörüne yükleyiniz.
tamindir_widgets/xml klasörüne 777 izni veriniz.
Wp Admin panelinizden Eklentiler sekmesine girerek Tamindir bileşen eklentilerini Etkinleştiriniz.
Son adım olarak Görünüm/Bileşenler sekmesine gelerek Yan menü bileşeninize ilgili Widgets ‘i sürükleyip bırakınız.
Küçük resim göstermek istiyorsanız veya kısa açıklama isterseniz işaretlemeniz yeterli. CSS dosyasını ise ellemenize gerek yoktur. Ekstrem konular dışında düzeni bozmadığı durumlar haricinde sorunsuz çalışacaktır.
Eğer CSS bölümünde değişiklik yaptıysanız ve varsayılana geri dönmek isterseniz tüm css bölümünü silip kaydet tuşuna 2 kere basmalısınız.

Son adımda Görünüm > Bileşenler menüsüne girerek EnBasit.com RSS Bileşenini RSS isimli Yan Menü Bileşeninin üzerine sürükleyip bırakmanız yeterli. Geri kalan tüm ayarlar üst bölümde bulunan 7 adımdan açıklanmıştır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver