WordPress Oyunkolu RSS Eklentisi Ücretsiz İndir Oyunkolu RSS Bileşeni Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

WordPress Oyunkolu RSS Eklentisi Oyunkolu RSS Bileşeni Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Oyunkolu RSS Bileşeni isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunkolu.com’un eğlenceli ve sürükleyici flash oyunları web sitesinde yer vermek isteyen ziyaretçileri ve kullanıcıları için hazırladığı RSS okuyucudur. WordPress altyapısını kullanan tüm websitelerinin indirip kullanabileceği, yan menüsünde yer verebileceği popüler tüm flash oyunları listeyen gelişmiş bir eklentidir.

NOT: Oyunkolu RSS Bileşeni aynı zamanda WordPress eklenti dizininde de yer almaktadır. Bileşeni bir kez aktif etmeniz yeterlidir. Eklenti güncellendiğinde hemen haberiniz olur ve tek tıklama ile son güncel sürüme yükseltebilirsiniz. Bileşen üzerinde gerekli ayarları yaptıktan sonra yan menünüzde görünür olacaktır. Herhangi bir sorunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkçe Kurulum:

oyunkolu_widgets.zip dosyasını zipten çıkarın.
oyunkolu_widgets klasörünü içinde ekstra aynı isimli klasör olmadan ftpnizden wp-content/plugins klasörüne yükleyiniz.
oyunkolu_widgets/xml klasörüne 777 izni veriniz.
Wp Admin panelinizden Eklentiler sekmesine girerek oyunkolu bileşen eklentilerini Etkinleştiriniz.
Son adım olarak Görünüm/Bileşenler sekmesine gelerek Yan menü bileşeninize ilgili Widgets ‘i sürükleyip bırakınız.
Küçük resim göstermek istiyorsanız veya kısa açıklama isterseniz işaretlemeniz yeterli. CSS dosyasını ise ellemenize gerek yoktur. Ekstrem konular dışında düzeni bozmadığı durumlar haricinde sorunsuz çalışacaktır.
Eğer CSS bölümünde değişiklik yaptıysanız ve varsayılana geri dönmek isterseniz tüm css bölümünü silip kaydet tuşuna 2 kere basmalısınız.

Son adımda Görünüm > Bileşenler menüsüne girerek Oyunkolu.com RSS Bileşenini RSS isimli Yan Menü Bileşeninin üzerine sürükleyip bırakmanız yeterli. Geri kalan tüm ayarlar üst bölümde bulunan 7 adımdan açıklanmıştır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver