[WordPress] Bütün taslakları tek tıkla silin, çoklu taslak silme eklentisi

Bu wordpress eklentisi ile WordPress’te yeni yazı yazarken otomatik olarak alınan taslakların hepsini aynı anda bir kerede silebilirsiniz. Eklentimizin ismi Delete Post Revisions dur.

enbasityolu.png (145×40)

Sponsorlu Bağlantılar
  1.   WordPress admin paneline giriş yapın. Daha sonra sol taraftaki menüden “Eklentiler” linkine tıklayın ve açılan menüden “Yeni Ekle” linkine tıklayın.

  2. Yukardaki resimde görünen sayfaya geleceksiniz. Buradan en üstte altını çizdiğim kutuya yüklemek istediğimiz eklentinin adını yazarak aratacağız. Bunun için kutuya “Delete Post Revisions” yazın ve hemen sağındaki “Eklentilerde Ara” butonuna tıklayın. Arama kutusunun altında arama sonuçları listelenecektir. Listenin ilk sırasında bizim yüklemek istediğimiz eklenti çıkacaktır. Buradan altını çizdiğim “şimdi kur” linkine tıklayarak eklentiyi kurun. Daha sonra eklentiler menüsünden “yüklü eklentiler” seçeneğine tıklayarak gideceğiniz sayfadan “Delete post revisions” eklentisini etkinleştirin.
  3. Şimdi ise admin panelinin sol tarafındaki menüden “Ayarlar” a tıklayın ve açılan menüden “Delete post revisions” linkine tıklayın.  Alttaki sayfa açılacaktır.

  4. Buradan resmin en altında görünen “Delete Post Revisions” butonuna tıklayarak bir kerede tüm taslaklarınızı silin.
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

1 Yorum

Cevap Ver