WordPerfect Office X4 Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: WordPerfect Office X4  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, WordPerfect Office X4  Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, Direk İndir Tek Link,WordPerfect Office X4   Full İndir Download, Demo İndir Demosu, WordPerfect Office X4  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

WordPerfect Office X4 Standard Edition ev ve ofis kullanımına ideal bir ofis yazılım paketidir. Mükemmel görünümlü dökümanlar, sayfalar, sunumlar ve email yönetimi yapmak bu ofis yazılımı ile mümkün. Microsoft Office dokumanlarını da açabilme kabiliyetine sahip bu mükemmel ofis yazılım programı ile artık başka hiçbir ofis paketine ihtiyaç duymayacaksınız. PDF araçları sayesinde 100’lerce doküman hazırlamak mümkün. Not almak ve bilgi iletmek mümkün, fikirlerinizi paylaşabilmeniz ve sanal olarak bunları paylaşabilmeniz bu program paketi ile mümkün. Oldukça kolay kullanım özelliklerine sahip olması da en büyük avantajıdır. Ayrıca çalışmalarınızı online olarak da tutabilirsiniz. Bu sayede hem başkaları ile eş zamanlı çalışma paylaşımı yapabilirsiniz hem de email olarak gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir zamanlar WordPerfect rakiplerine oranla çok daha popülerdi. Ancak uzun vadeli olarak pazardaki bu büyük paylarını kaybettiler. Son zamanlarda yine ön plana çıkmaya başlayan WordPerfect ofis paketi 5 farklı uygulama barındırıyor. MS Office Word eşdeğeri bir metin işlemci, MS Excel benzeri bir Quattro Pro, sunumlar için PowerPointbenzeri bir uygulama, email ve takvim uygulaması. Tüm bu uygulamalar oldukça kolay bir şekilde kullanılabiliyor ve ayrıca MS Office döküman formatları ile de uyumlu çalışabiliyorlar. Kısacası MS Office ile kolayca yer değiştirebilirsiniz. Ayrıca OpenOffice formatlarını da dönüştürebilen bu paket daha da fazla format ile de uyumlu çalışabilmektedir (60’tan fazla)

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver