WLM 8.5 Çoklu MSN Ücretsiz İndir Windows Live Messenger 8.5 için Mess Patch (Yama) Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

WLM 8.5 Çoklu MSN Windows Live Messenger 8.5 için Mess Patch (Yama) Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Windows Live Messenger 8.5 için Mess Patch (Yama) isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live Messenger 8.5 versiyonu için üretilmiş olan bu yama sayesinde tek bilgisayarda aynı anda birden fazla MSN hesabınız ile çevrimiçi olabilirsiniz. İçerisinde barındırdığı 76 farklı işe yarayan ve WLM kullanımını kolaylaştıran yaması ile de Windows Live Messenger 8.5 kullanımınızı kolaylaştırabilir ve daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Reklam sekmesi bölümünün kaldırılması, alt bölümdeki reklamın kaldırılması, eposta butonu, msn logosu, myspace butonu, font butonu, arkaplan butonu gibi butonları da bu küçük yama ile artık kaldırabilirsiniz.

Windows Live Messenger’ın titreşim özelliğini sevmeyen kullanıcılar için de titreşim kapatma özelliği barındıran yama ile isterseniz de titreşim gönderme sınırını tamamen kaldırıp sınırsız titreşim gönderebilirsiniz.

Kullanım: Zip dosyasının içindeki yamayı çalıştırın. Patch Messenger`i seçip next tuşuna basın. İstediğiniz yamaları işaretleyin ve ilerleyerek işlemi sonlandırın.Not: MSN programınıza zarar vermemek için mutlaka seçeneklerin en başındaki Create Backups`ı işaretleyin. (Yedek almak) Böyle bir durumda zarar geldiğinde yamayı tekrar çalıştırın ve restore ediniz.

Önemli! Bu yamanın 8.1 için olan versiyonunu Windows Live Messenger 8.1 için Mess Patch (Yama) adresinden indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver