WinToFlash Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:WinToFlash   Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,WinToFlash   Son Sürüm İndir, Direk İndir Tek Link,WinToFlash   Full İndir Download, Demo İndir Demosu,WinToFlash   Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

WinToFlash

Sponsorlu Bağlantılar

WinToFlash bilgisayarlarında CD/DVD sürücüsü bulunmayan ve Windows işletim sistemi kurmak isteyen bilgisayar kullanıcıları için USB Flash bellek üzerinden Windows kurulumu gerçekleştirme olanağı sağlayan alternatif bir yoldur. USB’den Windows’u kurabilmeniz için USB Flash belleğinizi bootable hale getirmeniz gerekir, yoksa bilgisayarınız USB Flash belleğinizi es geçip sabit diskinizden açılacaktır.

WinToFlash CD/DVD’deki Windows XP/Vista/7 vb. diğer işletim sistemi dosyalarını USB Flash bellek üzerinde bilgisayar başlangıcında çalışacak hale getirir. Bunun için tek yapmanız gereken program açıldıktan sonra CD/DVD üzerindeki Windows klasör yolunu ve USB Flash bellek yolunuzu belirleyip “Create” düğmesine basmaktır.WinToFlash sizin için USB Flash bellek üzerinden boot edilebilen bir Windows oluşturacaktır.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver